Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 Devil May Cry 4 poradnik, solucja

Obtain the Wing Talisman

Soldier's Graveyard/Master's Chamber

1 - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry
Na starcie spotkasz swoich nowych wrogów - Mephisto - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Na starcie spotkasz swoich nowych wrogów - Mephisto. Są nieodporni na przyciąganie harpunem, więc uderzaj w nich nim, aż któryś spadnie na ziemię, wtedy zaaplikuj im wyrzucanie w powietrze połączone z chwytaniem aż do skutku. Wejdź na cmentarz, niszcząc płot - roztrzaskaj wszystko, co da się roztrzaskać. Za płotem, pod schodami znajduje się przejście do sekretnej misji nr 03. Wejdź po schodach i przejdź przez wrota. W Master's Chamber zniszcz Bianco Agnelo, a następnie rozbij lustro nad kominkiem. W środku jest przejście do sekretnej misji nr 10.

Secret Mission 03: Nonviolent Resistance

Osiągnij poziom stylu "carnage" bez atakowania, przy pomocy samych uników.

Taktyka: misja jest bardzo trudna do wykonania, jeśli grasz Nero. Możesz pomagać sobie, używając taunta, zaraz po uniku.

Secret Mission 10: Puppet Master - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Secret Mission 10: Puppet Master

Zniszcz wszystkie świecące na niebiesko statuy przy pomocy Gyro Blade.

Taktyka: Prowadź przed sobą Gyro Blade, niszcząc po kolei wszystkie statuy. Ostatnie 3 statuy niszcz w kolejności: na końcu korytarza, w zaułku przy wrotach, za kratą.

2 - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Torture Chamber

3 - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry
Zacznij od uruchomienia G - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Zacznij od uruchomienia G. Blade i pchnięcia nim w niebieski panel. Krata oddzielająca most zostanie otwarta. Popchnij G. Blade przez most na drugą stronę i pchnij go w błyszczący słup. Spadniesz w dół szybu. Zniszcz dwójkę Mephisto na dnie i weź Wing Talisman z postumentu. Wejdź na świecący na czerwono symbol, a zostaniesz wykatapultowany w powietrze. Po trzecim symbolu skocz w stronę gzymsu i zniszcz statuę z red orbów. Na górze zostaniesz zaatakowany przez Scarecrowy i Mephisto. Wyjdź przez drzwi.

Large Hall/Grand Hall/U. Laboratory

4 - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry
Przejdź przez Large Hall, niszcząc po drodze Frosty - [Mission 05] Trisagion | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Przejdź przez Large Hall, niszcząc po drodze Frosty. Dojdziesz w ten sposób do Grand Hall, gdzie wcześniej zniszczyłeś sarkofag blokujący dostęp do czerwonego znaku. Wskocz na kandelabr i uderz w łańcuch, a następnie przejdź przez dziurę w obrazie. Zejdź po schodach - na dole za kratami weź przy pomocy harpuna Vital Star S i przejdź przez wrota. Dobiegnij do końca korytarza. Tutaj misja się kończy. Gdy będziesz mógł dokonać zakupów, kup Charge Shot - przyda się w kolejnym etapie.