Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dracula: Początek - poradnik do gry

Dracula: Początek - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cmentarz Bloomsbury (cz.1) | Londyn poradnik Dracula: Początek

Londyn - Cmentarz Bloomsbury

Po znalezieniu się w nowym miejscu możesz przyjrzeć się bramie, jak również znajdującej się tu posiadłości. Kliknij na pokazanych na screenie drzwiach, co zainicjuje scenkę rozmowy z lokajem. Van Helsingowi nie uda się, niestety, przekonać mężczyzny, by wpuścił go do środka. Kliknij więc na bramie i zaczekaj, aż znajdziesz się na cmentarzu.

Zajmij się zbadaniem pierwszej lokacji - Cmentarz Bloomsbury (cz.1) - Londyn - Dracula: Początek - poradnik do gry

Zajmij się zbadaniem pierwszej lokacji. Kliknij na drzwiach prowadzących do niewielkiej szopy. Okaże się niestety, że są one zamknięte. Bez obaw - wrócisz tu za kilka minut. Zbadaj za to urnę oraz przyjrzyj się latającym nad nią muchom. Udaj się teraz w stronę górnej części ekranu, odnajdziesz tam przejście prowadzące do nowej lokacji.

Po dotarciu w nowe miejsce kliknij na leżących na trumnie butelkach - Cmentarz Bloomsbury (cz.1) - Londyn - Dracula: Początek - poradnik do gry

Po dotarciu w nowe miejsce kliknij na leżących na trumnie butelkach. Możesz teraz porozmawiać z grabarzem. Dowiesz się, że brakuje mu narzędzi, których nie może pobrać z zamkniętej szopy. Mężczyźnie należy zadać kilka dodatkowych pytań, wybierając kwestie dialogowe z górnego okna (Sir?, The Combination oraz Opening the Shed). Z rozmowy wyniknie, że wskazówek odnośnie kombinacji zamka należy szukać przy mauzoleum państwa Lemonów. Po zakończeniu rozmowy podnieś pokazaną na screenie skrobaczkę (Scraper).

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie