Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry

Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Donetsk - Brothel (cz.1) | Misja 12 | Soldier of Fortune Payback poradnik Soldier of Fortune: Payback

Misja 12 - Donetsk: Brothel (Dom publiczny)

Proponowana broń: w tej misji bardzo przydaje się karabin maszynowy (do rozwalenia pierwszego bossa i eliminowania grupek nieprzyjaciół) i granatnik rewolwerowy (do rozprawienia się z drugim bossem) - Donetsk - Brothel (cz.1) | Misja 12 | Soldier of Fortune Payback - Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry

Proponowana broń: w tej misji bardzo przydaje się karabin maszynowy (do rozwalenia pierwszego bossa i eliminowania grupek nieprzyjaciół) i granatnik rewolwerowy (do rozprawienia się z drugim bossem). Wadą karabinów maszynowych jest spory rozrzut wystrzeliwanych pocisków, porządny "kop" (podrzut/odrzut) sprawiający, że trudniej broń utrzymać na celu i również (w przypadku niektórych kaemów) długi czas potrzebny na zmianę taśmy.

Jednak na tych kilku ostatnich poziomach natkniesz się na grupki nieprzyjaciół, często szaleńczo szarżujących na ciebie, a wtedy przyda się "plujka", z której można wystrzelić za jednym zamachem ładne kilkadziesiąt sztuk amunicji, nie zmieniając co chwilę maga. Poza tym kaemy zasilane są często silną amunicją, posiadającą konkretną moc obalającą ("obalającą" w takim potocznym znaczeniu tego słowa).

Główne cele misji: Ethan (ten rudy) i Gavin Wallowie zdążyli zwiać i teraz są w drodze do centrum dowodzenia swojej operacji. Mamy jednak "kreta" w ich organizacji ("Varangian Group"). To niejaka Alena Petrova, która czeka na ciebie w domu publicznym w Doniecku na Ukrainie. Spotkaj się z tą babką (Meet with Alena Petrova) i odszukaj Ethana Walla (Find Ethan Wall) .

Opis przejścia: Po krótkiej scence, która wyraźnie sugeruje, że Mason jest coś nie teges umysłowo bądź z orientacją seksualną ;-P, przystąpisz do działania (checkpoint 1). Wyciągając giwerę udaj się za babeczką ubraną na czerwono (#1). Przejdź przez łazienkę, do której drzwi widać za parawanem. Skręć w prawo. Twoje pierwsze zadanie w tej misji polega na odnalezieniu pokoju Aleny (Find Alena's room) .

# 1 - Donetsk - Brothel (cz.1) | Misja 12 | Soldier of Fortune Payback - Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry
# 1
# 2 - Donetsk - Brothel (cz.1) | Misja 12 | Soldier of Fortune Payback - Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry
# 2

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie