Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry

Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Llebo - Outpost (cz.1) | Misja 9 | Soldier of Fortune Payback poradnik Soldier of Fortune: Payback

Misja 9 - Llebo: Outpost (Wysunięty posterunek)

Proponowana broń: terroryści uzbrojeni będą głównie w kbk AK-47 - Llebo - Outpost (cz.1) | Misja 9 | Soldier of Fortune Payback - Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry

Proponowana broń: terroryści uzbrojeni będą głównie w kbk AK-47. Problemy z amunicją ominą cię więc jeśli zabierzesz tę pukawkę. Jeśli kogoś dziwi, że do dżungli zabieram celownik optyczny - to nie jest taka prawdziwa dżungla, przez którą trzeba się przedzierać z maczetą w jednej ręce i strzelbą śrutową w drugiej. W pierwszej misji oszczędzaj początkowo granaty (ręczne lub do granatnika podwieszanego) - będą potrzebne pod koniec tego poziomu.

W drugiej misji bardzo przyda się granatnik rewolwerowy (do wyeliminowania bossa). Należy tylko pamiętać by w trakcie wcześniejszej gry oszczędzać amunicję do niego, zachowując ją sobie właśnie na ten etap. Bossa na trzecim poziomie (jakiś psychopatyczny babochłop) da radę załatwić ze zwykłego karabinka.

Główne cele misji: Człowiek nazwiskiem Gavin Wall został niedawno porwany przez bojówkę z Llebo. Wall, Irlandczyk z pochodzenia, to naukowiec specjalizujący się w zaawansowanych systemach broni. Współpracuje z różnymi organizacjami terrorystycznymi: wcześniej był w IRA specjalistą od materiałów wybuchowych, obecnie najprawdopodobniej pracuje nad bronią dla tej samej grupy, z którą pracował Miller. Udaj się do Llebo i sprawdź co możesz tam odkryć. Najpierw dotrzyj do obozu (Reach the camp) , potem zbadaj go (Investigate the camp) .

Opis przejścia: Na początek musisz dotrzeć do obozu (Reach the camp) . Idź kawałek przed siebie, trzymaj się lewej strony drogi (#1).

# 1 - Llebo - Outpost (cz.1) | Misja 9 | Soldier of Fortune Payback - Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry
# 1
# 2 - Llebo - Outpost (cz.1) | Misja 9 | Soldier of Fortune Payback - Soldier of Fortune: Payback - poradnik do gry
# 2

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie