Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nie ulega wątpliwości, że Emergency 4 to, podobnie jak poprzednie odsłony, gra bardzo trudna - Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Nie ulega wątpliwości, że Emergency 4 to, podobnie jak poprzednie odsłony, gra bardzo trudna. Nie jest to zabawa dla każdego, gdyż nie polega ona na bezlitosnym mordowaniu ludzi, lecz na ratowaniu im życia. Jako że z reguły gracze wolą zrelaksować się w pierwszy sposób, seria Emergency nigdy nie zjednała sobie ogromnej rzeszy fanów. Jednak z roku na rok liczba jej sympatyków systematycznie wzrasta i miejmy nadzieję, że tendencja ta zostanie utrzymana. Emergency 4 oferuje dwadzieścia zróżnicowanych misji, które są mniej lub bardziej związane z ostatnimi wydarzeniami na świecie. Przyjdzie nam więc walczyć z żywiołami, niwelować skutki katastrof i robić wiele innych rzeczy dla uchronienia przed śmiercią setek ludzkich istnień. W niniejszym poradniku zawarłem opis przejścia wszystkich przygotowanych przez producenta scenariuszy. Dodatkowo wzbogaciłem go o kilka innych działów, które moim zdaniem są niezbędnym uzupełnieniem tegoż przewodnika. Tak więc znajdziecie w nim liczne porady dotyczące tego, jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniu i planować akcje, omówienie jednostek ratowniczych oraz narzędzi, jakie nierzadko przydadzą się w trakcie zadania. Opisy misji starałem się stworzyć w sposób możliwie przejrzysty i przystępny dla zwykłego gracza. Mam nadzieję, że postawiony przed sobą cel zrealizowałem. Każdy dział objaśniający, jak przeprowadzić daną akcję, składa się kolejno z: nagłówka (nazwa zadania), warunków, jakie należy spełnić, aby ją ukończyć, mapki wraz z zaznaczonymi istotnymi szczegółami, tekstu instruktażowego i kilku bądź kilkunastu ponumerowanych obrazków, do których odnośniki znajdziecie w treści opisu. W poradniku zamieściłem również informację na temat poziomu trudności poszczególnych misji. Sądzę, że jednymi z najważniejszych elementów, jakie pomogą Wam się zorientować w sytuacji, są mapki oraz obrazki. Niestety, nie zawsze możliwe było wskazanie absolutnie wszystkich obiektów czy rannych - przewodnik rozrósłby się do niewyobrażalnych rozmiarów.;) Przed Wami wiele godzin zabawy, życzę wszystkim dobrych wyników i mile spędzonego czasu z Emergency 4. Powodzenia!

PS. Od misji szóstej zrezygnowałem z dokładnego omawiania zadań poprzedzających misje główne, gdyż zupełnie mijałoby się to z celem. Moim zamiarem było jedynie pokazanie, o co w nich chodzi, a nie marnowanie miejsca na opisywanie zwykle losowych zdarzeń.

Autor Poradnika

Szymon Błaszczyk


Informacje o Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 31, ilustracje: 262 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry