Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry

Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry

Poniższy poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza gry Age of Wonders II: Shadow Magic i z tego względu koncentrowałem się w nim na zagadnieniach ściśle z tym trybem rozgrywki związanymi - Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry

Poniższy poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza gry Age of Wonders II: Shadow Magic i z tego względu koncentrowałem się w nim na zagadnieniach ściśle z tym trybem rozgrywki związanymi.

Spora część ogólnych porad ma oczywiście zastosowanie znacznie szersze, ale niezależnie od trybu rozgrywki proponuję je traktować jako wytyczne a nie jako wyrocznie. Age of Wonders II SM, jest grą niezwykle rozbudowaną i nie ma w niej jednej właściwej i idealnej strategii.

To samo zastrzeżenie dotyczy zasadniczej części tego tekstu - a więc opisu przejścia wszystkich 13 etapów kampanii. Opisane tam zalecenia pozwalają na ukończenie każdego z etapów - choć nie gwarantują że będzie to najlepszy i najszybszy z możliwych sposobów. Sytuacja w grze może jednak z różnych względów odbiegać od tej opisanej w solucji - rozgrywka w grze nie jest oparta na kilku skryptach i niektóre z etapów (szczególnie te większe) mogą przebiegać za każdym razem inaczej. Tam, gdzie prawdopodobieństwo takiej sytuacji jest szczególnie wysokie, ograniczałem się do ogólnych wytycznych rezygnując z bardziej szczegółowego omówienia strategii.

Druga ważna sprawa - w poradniku starałem się nie powtarzać zawartych już w instrukcji informacji - więc po wszystkie zestawienia i tabelki, ogólne zasady rozgrywki czy zasady wg jakich komputer rozstrzyga starcia odsyłam zainteresowanych do dokumentacji gry.

Informacje o Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry

Autor : Łukasz Gajos Gajewski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 29, ilustracje: 63 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry