Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SWAT 4 - poradnik do gry

SWAT 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

SWAT 4 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poniższy poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza i zawiera mapy oraz porady dotyczące przejścia wszystkich 13 misji w grze - SWAT 4 - poradnik do gry

Poniższy poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza i zawiera mapy oraz porady dotyczące przejścia wszystkich 13 misji w grze.

SWAT 4 jest grą pod wieloma względami nietypową, ale jedna jej cecha znacząco wpływa na formę, jaką posiada niniejszy poradnik. Układ pomieszczeń w danej misji jest stały, ale miejsca, w którym przebywają podejrzani i cywile, za każdym razem są inne. Zmienia się również ich zachowanie, pojawiają się czasem nowi podejrzani. Z tego względu nie jest możliwe szczegółowe opisanie przejścia misji - za każdym razem gra wygląda inaczej.

Z tego względu zaprezentowany poniżej opis misji i zalecanej przeze mnie taktyki należy traktować jako pewną propozycję, a nie jedynie słuszny i pewny sposób ukończenia zadania.

Raz jeszcze podkreślam, że rozgrywka za każdym razem może przebiegać inaczej - z tego względu niewolnicze trzymanie się jakiegokolwiek planu może się skończyć fatalnie, gra bowiem naprawdę potrafi zaskakiwać.

Z drugiej jednak strony - odradzam działanie na żywioł. Przeciwnicy nie są może geniuszami, ale posiadaną bronią posługują się bardzo sprawnie i nie stoją w miejscu czekając na "zneutralizowanie". Ranieni uciekają, potrafią korzystać z osłony, mają oczy i uszy. Broń w tej grze jest bardzo skuteczna - nawet zwykły pistolet w rękach ćpuna potrafi jednym strzałem zakończyć naszą misję.

Trzeba więc znaleźć złoty środek między ostrożnym planowaniem a błyskawicznym reagowaniem na zmieniające się okoliczności. Mam nadzieję, że ten poradnik będzie w tym pomocny.

Opis każdej misji składa się z dwóch części. Pierwsza to zarysowanie sytuacji i opis celów misji wraz z mapą. Druga to opis przejścia misji wraz z ilustrującym tekst planem.

Część z map w poradniku to kopie tych dostępnych podczas gry, część to zaktualizowane wersje planów, jakie otrzymujemy przed zadaniem a reszta, to mapy wykonane przeze mnie.

Z ich pomocą można zaplanować własną taktykę. Ze względu na tych czytelników, którzy będą woleli samodzielnie opracowaną metodę przechodzenia misji, oddzieliłem "czyste" mapy od tych z zaznaczonym już sposobem przejścia.

Mam nadzieję, że w ten sposób zostaną usatysfakcjonowani zarówno ci, którzy preferują samodzielne rozwiązywanie problemów, jakie stawia przed nimi gra, jak i ci, którzy szukają w niniejszym tekście bardziej szczegółowych porad.

Informacje o SWAT 4 - poradnik do gry

Autor : Łukasz "Gajos" Gajewski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 43, ilustracje: 114 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w SWAT 4 - poradnik do gry