Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wrota Baldura: Opowieści z Wybrzeża Mieczy - poradnik do gry

Wrota Baldura: Opowieści z Wybrzeża Mieczy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warewolf Island North | Zadania poradnik Wrota Baldura: Opowieści z Wybrzeża Mieczy

Warewolf Island North

Palin prosi o pomoc w walce z potworami atakującymi grupę ludzi. Jest to jednak fortel, gdyż odprowadza nas na bok i sam atakuje drużynę wraz z wilkołakami. Palin ma Farthing's Dolly.

Kryla prosi o ponoc w walce z zabójcami Jondala. Jest to następna pułapka. Jondal żyje i razem z Krylą atakują drużyne jako wilkołaki.

Dradeel (Robe of Neutral Archimagi), elfi mag, prosi o przyniesienie jego księgi magii ze statku Baldurana. Daje nam amulet Wolfsbane Charm. Ma drugi Wolfsbane Charm, który można mu ukraść. Dradeel's Spell Book znajduje się w skrzyni na 4 poziomie Balduran Ship. (5000 exp). Za wykonanie zadania pomaga nam wydostać się z wyspy. INNE: w skrzyni w domu Dradeela leży Staff Mace oraz Holy Cloack - zaginiony symbol z wioski. W drugiej skrzyni znaleźć można książkę z przepisami kucharskimi Dradeela.

Na 4 pokładzie Balduran's Ship wita nas przywódca wilkołaków, Karough (Cloack of Protection +1, Shield Amulet) i mag Daese (Knave's Robe). Jeżeli chcielibyśmy przyłączyc się do jego grupy żąda aby zabić wszystkich mieszkańców wioski. W przeciwnym wypadku atakuje drużynę (8000 exp). Kharoug ma dziecko Maralee lecz nie chce go oddać. INNE: w skrzyni Baldurana znaleść można Sword of Balduran, Butter Knife of Balduran oraz Balduran's Log Book.