Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Stellar Blade - poradnik do gry

Stellar Blade - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stellar Blade: Jak automatycznie podnosić loot? Stellar Blade poradnik, porady

W Stellar Blade gra domyślnie wymusza ręcznie podnoszenie lootu i innych przedmiotów z ziemi. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak ułatwić sobie zbieranie przedmiotów i jak włączyć automatyczne podnoszenie lootu.

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2024

Konieczność manualnego podnoszenia przedmiotów z ziemi może być dość uciążliwa w grze Stellar Blade, ale istnieje na szczęście sposób na poradzenie sobie z tym problemem. W naszym poradniku opisaliśmy jak automatycznie gromadzić loot, tzn. bez konieczności wciskania jakichkolwiek przycisków na padzie.

Domyślne ustawienia w kwestii podnoszenia lootu

1 - Stellar Blade: Jak automatycznie podnosić loot? - Stellar Blade - poradnik do gry
  1. Stellar Blade domyślnie wymusza żeby ręcznie podnosić loot pojawiający się np. przy otwartych pojemnikach czy pokonanych przeciwnikach. Zbieranie lootu odbywa się poprzez wciskanie / przytrzymywanie przycisku R2.
  2. Opisywana metoda nie jest wygodną. Możecie łatwo przegapić jakiś przedmiot jeśli np. zbyt szybko opuścicie daną lokację albo zapomnicie o trzymaniu wciśniętego R2 przy leżących na ziemi obiektach.

Jak automatycznie zbierać przedmioty?

2 - Stellar Blade: Jak automatycznie podnosić loot? - Stellar Blade - poradnik do gry
  1. W grze jest na szczęście opcja, która pozwala całkowicie zniwelować opisany powyżej problem. W ustawieniach systemowych przejdźcie do zakładki Rozgrywka i włączcie opcję Automatyczne zbieranie z powyższego obrazka.
  2. Od tego momentu wystarczy zbliżyć się do lootu - zostanie automatycznie "przyciągnięty" do Eve i dodany do ekwipunku bohaterki.
3 - Stellar Blade: Jak automatycznie podnosić loot? - Stellar Blade - poradnik do gry
  1. Dodatkowa podpowiedź - Komunikaty u góry ekranu (przykładowy na obrazku) informują o unikalnym lub szczególnie wartościowym loocie. Zmniejszy to ryzyko, że automatyczne zbieranie lootu spowoduje przegapienie momentu podniesienia jakiegoś cennego przedmiotu.