Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Like a Dragon Infinite Wealth - poradnik do gry

Like a Dragon Infinite Wealth - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Infinite Wealth: Jakie znaczenie ma wybór Personality Chance? Like a Dragon Infinite Wealth poradnik, porady

Wybory Personality Chance pojawiają się w wybranych momentach gry Like a Dragon Infinite Wealth podczas grania jako Kasuga. Ta strona poradnika wyjaśnia czy w grze są ważne wybory i jak Personality Chance może zwiększyć statystyki Ichibana.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2024

Czym są wybory Personality Chance? Takie pytanie możecie sobie zadawać podczas spotkań z NPC-ami z gry Like a Dragon: Infinite Wealth. W naszym poradniku wyjaśniamy czy są poważne konsekwencje decyzji podejmowanych w ramach Personality Chance i co można zyskiwać dzięki rozwijaniu parametrów Personality.

Przykładowy wybór Personality Chance

1 - Infinite Wealth: Jakie znaczenie ma wybór Personality Chance? - Like a Dragon Infinite Wealth - poradnik do gry
  1. Okno Personality Chance może załączyć się w trakcie rozmowy lub scenki z udziałem Ichibana. Przykładowy wybór pokazuje obrazek. Gra daje co najmniej 2 opcje zachowania do wyboru.

Jakie są konsekwencje Personality Chance?

2 - Infinite Wealth: Jakie znaczenie ma wybór Personality Chance? - Like a Dragon Infinite Wealth - poradnik do gry
  1. Decyzje z okien Personality Chance nie mają poważnych konsekwencji. Nie musicie obawiać się np. wszczęcia dodatkowej walki, zniechęcenia do siebie NPC-a czy zawalenia szansy na dokończenie Substory.
  2. Jedyny rezultat Waszej decyzji to rozwinięcie innej statystyki związanej z Personality. Gra informuje o tym w prawym górnym rogu ekranu. W naszym przykładzie wybrana opcja zachowania dodała 30 punktów do statystyki Kindness. Zawsze otrzymacie dodatnie punkty i żadna ze statystyk Personality nie może się ponownie zmniejszyć.
3 - Infinite Wealth: Jakie znaczenie ma wybór Personality Chance? - Like a Dragon Infinite Wealth - poradnik do gry
  1. Aktualne statystyki możecie śledzić w oknie Personality, które możecie wybrać w menu pauzy. Zostanie ono odblokowane już w rozdziale 1.
  2. Rozwijanie określonych statystyk może przydzielać różne bonusy dla Ichibana. W przykładzie z obrazka rozwijanie Style może m.in. wzmacniać Hero's Flair i odporność na wrogie ataki Charm.