Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Prince of Persia The Lost Crown - poradnik do gry

Prince of Persia The Lost Crown - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prince of Persia The Lost Crown: Najlepsze buildy Prince of Persia The Lost Crown poradnik, porady

Dostępne w The Lost Crown amulety oraz ulepszenia oferują różnorodne opcje na modyfikowanie bohatera oraz jego umiejętności. Na stronie tej przedstawimy Wam kilka buildów, które wpasują się w różnorodne style rozgrywki.

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2024

Najnowsza odsłona serii Prince of Persia oddaje w ręce gracza narzędzia oraz mechaniki, dzięki którym możliwe jest dostosowanie zdolności bohatera do różnorodnych stylów rozgrywki. Zbierane i ekwipowane w czasie zabawy amulety, ich wzmocnione wersje, a także ulepszenia ekwipunku umożliwiają wykreowanie takiej wersji Sargona, która idealnie sprawdzi się w wybranym przez gracza aspekcie. Na tej stronie poradnika przedstawimy Wam kilka podstawowych kombinacji ulepszeń i inwentarza, które być może zainspirują Was do własnych eksperymentów dopasowanych do Waszego stylu rozgrywki.

Build defensywny

W pierwszym zaproponowanym przez nas buildzie skupimy się przede wszystkim na bonusach, które pomogą protagoniście przetrwać w najeżonym niebezpieczeństwami świecie gry - Prince of Persia The Lost Crown: Najlepsze buildy - Prince of Persia The Lost Crown - poradnik do gry

W pierwszym zaproponowanym przez nas buildzie skupimy się przede wszystkim na bonusach, które pomogą protagoniście przetrwać w najeżonym niebezpieczeństwami świecie gry. Zaczynając od amuletów, obowiązkowym elementem będą dwa potężne artefakty dostępne na dość wczesnym etapie gry:

  1. Król smoków;
  2. Błogosławieństwo.
Pierwszy z amuletów ochroni Sargona przed śmiertelnym ciosem i przywróci go do życia z niewielkim zapasem zdrowia - Prince of Persia The Lost Crown: Najlepsze buildy - Prince of Persia The Lost Crown - poradnik do gry

Pierwszy z amuletów ochroni Sargona przed śmiertelnym ciosem i przywróci go do życia z niewielkim zapasem zdrowia. Drugi zaś zapewni Wam bonusowe komórki na pasku życia. Połączenie to diametralnie zwiększy Wasze szanse na wyjście obronną ręką nawet z najbardziej zaciekłych starć. Poza wspomnianymi, Waszą uwagę powinny zwrócić również amulety takie jak:

  1. Góra Demawend - zmniejsza siłę ataków wrogów;
  2. Dar Rukszany - zwraca bohaterowi nieznaczną ilość zdrowia po udanym bloku;
  3. Rogata żmija oraz Wytrwałość - zmniejszające otrzymywane obrażenia od trucizny oraz elementy środowiskowe, przydatne podczas eksploracji.

Choć zaproponowany zestaw może z początku wydawać się niezbyt imponujący, to wraz z postępami w fabule, kolejnymi ulepszeniami oraz slotami na dodatkowe amulety, Sargon stanie się zahartowanym wojownikiem mogącym przyjąć na siebie grad ciosów.

Więcej na temat mechaniki amuletów przeczytacie na stronie poradnika Najlepsze amulety.

W kwestii ulepszeń samego ekwipunku, powinniście zdecydowanie skupić się na upgrade'ach oferowanych przez Maga. Dodatkowe, leczące mikstury oraz ich zwiększona skuteczność pomogą Wam utrzymać wojownika Nieśmiertelnych przy życiu.

Build ofensywny

Jeżeli preferujecie bardziej agresywny styl rozgrywki, dobrym pomysłem będzie skupienie się na rozwijaniu ofensywnych zdolności Sargona - Prince of Persia The Lost Crown: Najlepsze buildy - Prince of Persia The Lost Crown - poradnik do gry

Jeżeli preferujecie bardziej agresywny styl rozgrywki, dobrym pomysłem będzie skupienie się na rozwijaniu ofensywnych zdolności Sargona. Wśród amuletów, uwagę powinniście zwrócić przede wszystkim na:

  1. Wola Rostama - zwiększy moc Waszych podstawowych ataków;
  2. Tańczący z ostrzami - wydłuża podstawowe combo o dodatkowe ataki;
  3. Cztery Królewskie Gwiazdy - zwiększa moc podstawowych ataków w powietrzu.

Jeżeli dobrze radzicie sobie z unikaniem atakujących przeciwników i jesteście pewni swoich umiejętności, możecie rozważyć również założenie amuletów:

  1. Nieuchwytna woda - zadające obrażenia wrogom od tyły, jeżeli uda Wam się skutecznie uniknąć ich ataku;
  2. Chwała Arslana - zwiększa siłę ataków wręcz, ale tylko w sytuacji, w której macie pełne zdrowie.
Ulepszając swój ekwipunek skierujcie swoje kroki do boskiej kowalki Kahevy, która za opłatą ulepszy Wasze szable - Prince of Persia The Lost Crown: Najlepsze buildy - Prince of Persia The Lost Crown - poradnik do gry

Ulepszając swój ekwipunek skierujcie swoje kroki do boskiej kowalki Kahevy, która za opłatą ulepszy Wasze szable.