Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Outlast Trials - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Outlast Trials - poradnik do gry

Outlast Trials - poradnik do gry

Do trzech razy horror Outlast Trials poradnik to pełen opis przejścia wszystkich misji, porady dotyczące ekwipunku, zabijania przeciwników. Opisujemy wszystkich wrogów, naprawę generatorów, wszystkie klucze, wymagania sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2023

Poniższy poradnik do Outlast Trials stanowi kompendium wiedzy na temat kolejnej odsłony popularnego cyklu survival horrorów. Znajdziecie tutaj wszystkie najważniejsze informacje na temat tytułu. Dzięki nim zapoznacie się między innymi z opisem przejścia poszczególnych etapów.

Outlast Trials: Zawartość poradnika

W pierwszym rozdziale poradnika znajdziecie opis przejścia całej gry. Zawarto tutaj opisy poszczególnych etapów wraz z instrukcjami jak je ukończyć.

Drugi rozdział zawiera natomiast odpowiedzi na pytanie, które mogą pojawić się w czasie rozgrywki. Dowiecie się stąd między innymi jak zarządzać dość ograniczonego pojemnościowo ekwipunku. Całość zamyka natomiast aneks, w którym znajdziecie wymagania sprzętowe tytułu.

Outlast Trials: Wszystkie misje, solucja

  1. Posterunek Policji - Zabij konfidenta: na tej stronie znajdziecie omówienie pierwszej misji w grze. Jak sama nazwa wskazuje musicie zlikwidować problematyczną osobę.
  2. Posterunek Policji - Przerwana autopsja: podpowiadamy jak znaleźć trzy klucze potrzebne do zakończenia zadania.

Outlast Trials: FAQ

  1. Jak zarządzać ekwipunkiem? - na tej stronie poradnika znajdziecie informacje o tym, jakie przedmioty są najważniejsze do przetrwania.

Outlast Trials: Minimalne wymagania sprzętowe na PC

  1. Procesor: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 1500X
  2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2 GB / AMD Radeon R7 360 2 GB
  3. Pamięć RAM: 8 GB
  4. Miejsce na dysku: 30 GB
  5. System operacyjny: Windows 10 64-bitowy

Z pełnymi wymaganiami sprzętowymi Outlast Trials możecie zapoznać się na osobnej stronie poradnika.

Autor Poradnika

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej


Informacje o Outlast Trials - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 18 maja 2023

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.