Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sherlock Holmes The Awakened - solucja

Sherlock Holmes The Awakened - solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes The Awakened: Rozdział 1 Baker Street numer 221B Sherlock Holmes The Awakened solucja

W tym poradniku do Sherlock Holmes The Awakened rozdział 1 przeczytacie jak znaleźć wszystkie wskazówki w mieszkaniu i w śmietniku przed domem na Baker Street numer 221B.

Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2023

Nasz opis przejścia rozdziału 1 Sherlock Holmes The Awakened Remake pomoże Wam znaleźć dowody na Baker Street numer 221B. Po przeszukaniu mieszkania i śmietnika przed domem, następne wskazówki zdobędziecie od małego gazeciarza. Wyjaśniamy jak rozwiązać pierwszą zagadkę w Pałacu Pamięci (Mind Palace).

Jak przeszukać mieszkanie Holmesa?

Podejdźcie do stołu na środku pokoju i wejdźcie z nim w interakcję - Sherlock Holmes The Awakened: Rozdział 1 Baker Street numer 221B - Sherlock Holmes The Awakened - solucja

Podejdźcie do stołu na środku pokoju i wejdźcie z nim w interakcję. Na stole musicie odnaleźć i zbadać 3 przedmioty:

  1. gazetę,
  2. ulotkę leżącą na książce,
  3. małą kopertę obok filiżanki.

Gdy Sherlock weźmie do ręki ulotkę z książką, obróćcie ją i przyjrzyjcie się napisom. Kopertę należy odwrócić i odczytać nadawcę.

Gdy zauważycie, że kursor zmienił kolor na żółty, oznacza to, że znaleźliście rzecz do zbadania. Aby zbadać przedmiot, należy przytrzymać guzik interakcji. Jeśli Sherlock podnieście jakiś przedmiot, obracajcie nim, aż zauważycie punkty, które należy zbadać.

Jak przeszukać śmietnik (dustbin) przed domem?

Po rozmowie z Watsonem, wyjdźcie z mieszkania i zejdźcie schodami w dół - Sherlock Holmes The Awakened: Rozdział 1 Baker Street numer 221B - Sherlock Holmes The Awakened - solucja

Po rozmowie z Watsonem, wyjdźcie z mieszkania i zejdźcie schodami w dół. Wyjdźcie na ulicę i zbadajcie śmietnik, przy którym stoi Watson.

W śmietniku przyjrzyjcie się:

  1. brudnej gazecie,
  2. małej igle od kaktusa.

Pałac Pamięci (Mind Palace)

Gdy zbadacie śmietnik, porozmawiajcie z chłopcem sprzedającym gazety - Sherlock Holmes The Awakened: Rozdział 1 Baker Street numer 221B - Sherlock Holmes The Awakened - solucja

Gdy zbadacie śmietnik, porozmawiajcie z chłopcem sprzedającym gazety. Wykorzystajcie wszystkie opcje dialogowe.

Po zakończeniu rozmowy na ekranie pojawi się informacja o nowym pytaniu w Pałacu Pamięci (Mind Palace). Oznacza to, że zebraliście wymagane dowody do rozwiązania pierwszej zagadki: Kto zniszczył egzemplarz the Strand (Who ruined the Strand)?.

Wejdźcie do Pałacu Pamięci (Mind Palace) i wybierzcie pierwsze pytanie - Sherlock Holmes The Awakened: Rozdział 1 Baker Street numer 221B - Sherlock Holmes The Awakened - solucja

Wejdźcie do Pałacu Pamięci (Mind Palace) i wybierzcie pierwsze pytanie. Zaznaczcie 2 wskazówki:

  1. książka od Barnesa,
  2. zeznanie gazeciarza.