Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Road 96 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Road 96 - poradnik do gry

Road 96 - poradnik do gry

96 powodów, żeby uciec Road 96 poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, dotyczące zakończeń, wyborów, wytrzymałości, pieniędzy, umiejętności. Opisujemy wszystkie mechaniki gry, bohaterów, osiągnięcia, spolszczenie, wymagania sprzętowe i sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 28 lipca 2022

Poradnik do gry Road 96 to kompendium wiedzy na temat solucji tej produkcji. Dzięki naszemu poradnikowi, każdy odnajdzie się w tym tytule. Opisaliśmy wszystkie zadania fabularne i drogę, którą trzeba pokonać, aby zobaczyć jedno z dostępnych zakończeń. W poradniku znajdują się również strony dotyczące spraw czysto technicznych, takich jak wymagania sprzętowe czy sterowanie.

Road 96: Zawartość poradnika

Poradnik do gry Road 96 otwiera krótki, ale ważny przewodnich po podstawach gry. Znajdują się tam przede wszystkim porady na start, z którymi powinien zapoznać się każdy siadający do gry. Nie zabrakło również zakończeń, które różnią się w zależności od wyborów i sposoby prowadzenia rozgrywki.

Drugi rozdział to cała solucja Road 96. Opisaliśmy dokładnie jeden ze sposobów przechodzenia wszystkich zadań dostępnych w grze. Dzięki temu dotrzecie do kolejnych części fabuły bez żadnych problemów. Z uwagi na charakter całej produkcji, możliwe zmiany bohaterów i mnogość wyborów, warto wziąć pod uwagę wszelkie zmiany, które mogą nastąpić. Jednak zadania, które trzeba wykonać, zawsze będą wyglądać tak samo i to na nich skupimy się w opisie przejścia. Doprowadzimy Was do samego zakończenia jedną z możliwych trasą. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście tworzyli własne ścieżki i wybory. W takiej sytuacji nasza solucja będzie dobrym oparciem, gdybyście zgubili się w jakimś zadaniu.

Ostatnia część poradnika to aneks, w którym znajdziecie: ułatwienia dostępu, wymagania sprzętowe, sterowanie, osiągnięcia oraz informacje dotyczące długości produkcji.

Pamiętajcie, historia tocząca się w Road 96 jest w pełni zależna od waszych wyborów. W naszym poradniku znajdziecie sugerowaną ścieżkę, jednak nie jedyną dostępną. Zwracajcie uwagę na własne wybory, relacje z bohaterami i sposoby przechodzenia gry. Każdy wybór w Road 96 ma wpływ na zakończenie.

Road 96: Szybkie porady na start

 1. Dbajcie o poziom wytrzymałości - to często ona decyduje o możliwości Waszego przetrwania. Pasek powinien być stale wypełniany, aby w przypadku jakieś nagłej sytuacji nie wyczerpał się i nie doprowadził do śmierci bohatera. Pasek wypełnia się jedząc, pijąc oraz śpiąc.
 2. Skupcie się na wyborach - Road 96 to gra wyborów i to one są najważniejsze. Prowadzą Was do kolejnych części fabuły, do rozwiązywania zagadek, do poznawania pozostałych bohaterów. To one stawioną pion całej gry. Wybory mają bezpośredni wpływ na zakończenie.
 3. Dbajcie o poziom pieniędzy - te mogą ułatwić Wam przeżycie i ucieczkę. Gdy macie taką możliwość, zarabiajcie gotówkę, aby zawsze mieć ją pod ręką. Ta przyda Wam się do, np. opłacenia pomocy w ucieczce.
 4. Rozglądajcie się dokładnie - świat gry przepełniony jest ciekawą zawartością. W różnych miejscach możecie znaleźć znajdźki czy wskazówki. Te mogą ułatwić Wam grę bądź uratować życia bohaterów.
 5. Zbierajcie nowe umiejętności - dzięki nim możecie wchodzić w nowe interakcje, co umożliwia Wam poznawanie świata z innej perspektywy. System umiejętności jest ważny, ponieważ zmienia podejście do gry oraz do ucieczki, co ma bezpośredni wpływ na zakończenia.

Więcej porad na start znajdziecie na osobnej stronie: Porady na start.

Road 96: Wszystkie rozdziały, solucja,

Poniżej prezentujemy listę wszystkich sześciu rozdziałów gry Road 96.

 1. Rozdział 1 - ta strona poradnika to zbiór informacji o zadaniach dostępnych w 1 rozdziale gry. Dowiecie się jak działa rozgrywka, poznacie pierwsze ważne postacie i system wyborów.
 2. Rozdział 2 - na tej stronie znajdziecie informacje o zadaniach z 2 rozdziału. Opisaliśmy jak szybko i bezpiecznie przejechać trasę i bezpiecznie uciec.
 3. Rozdział 3 - kolejna strona z solucją to zbiór danych o 3 rozdziale. Zawarliśmy informacje o zadaniach, postaciach, umiejętnościach i wymaganiach do ucieczki.
 4. Rozdział 4 - ta strona poradnika to solucja 4 rozdziału gry. Opisaliśmy każdy ważny wybór i ścieżkę, jaką trzeba przejść, aby uciec w tej części gry.
 5. Rozdział 5 - na tej stronie znajdziecie informacje o zadaniach z 5 rozdziału. Opisaliśmy jak szybko i bezpiecznie przejechać trasę i bezpiecznie uciec.
 6. Rozdział 6 - ta strona to solucja ostatniego rozdziału gry. Dowiecie się jak dotrzeć do końca, jak uciec i jak wpłynąć na zakończenia.

Road 96: Podstawy

 1. Zakończenia - Road 96 jako gra wyborów ma do dyspozycji kilka zakończeń. Te są zależne od wyborów i relacji z bohaterami. Opisaliśmy najważniejsze z nich i sposób dotarcia do nich.

Road 96: Długość gry

Road 96 to gra, którą możecie ukończyć ją w około 5/7 godzin. Wszystko zależy od waszych umiejętności, wyborów i pomysłów.

Więcej o długości rozgrywki znajdziecie na stronie: Długość gry.

Road 96: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 1060
 5. Wymagane miejsce na dysku: 15 GB
 6. Pamięć karty graficznej: 3 GB

Więcej o wymaganiach sprzętowych znajdziecie na stronie: Wymagania sprzętowe.

Informacje o Road 96 - poradnik do gry

Autor : Natalia "N.Tenn" Fras

Ostatnia aktualizacja : 11 lipca 2022

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.