Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Serwer z handlarzem/Vendor seed - jak się połączyć? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się, jak wejść na serwer na którym szybko znajdziesz handlarza Haldora.

W momencie pisania tego poradnika, w grze Valheim można znaleźć tylko jednego handlarza - Haldora. Kupiec rozbija swój kram w losowym miejscu na mapie, ale zawsze na obszarze czarnego lasu (Black Forest), przez co dostęp do niego jest bardzo utrudniony, zwłaszcza dla nowych Graczy.

Serwer z handlarzem - seed

W grze Valheim istnieje jedno ziarno (seed), które wygenerowało świat, gdzie dostęp do handlarza Haldora jest bardzo ułatwiony, ponieważ znajduje się on relatywnie blisko lokacji początkowej.

Żeby podłączyć się do tego świata wystarczy stworzyć nowy serwer, nazwać go wedle własnego uznania, a następnie wpisać seed 42069lolxd i zalogować się do rozgrywki - Valheim: Serwer z handlarzem/Vendor seed - jak się połączyć? - Valheim - poradnik do gry

Żeby podłączyć się do tego świata wystarczy stworzyć nowy serwer, nazwać go wedle własnego uznania, a następnie wpisać seed 42069lolxd i zalogować się do rozgrywki.

Po wylądowaniu na obszarze mapy udaj się na południowy wschód, wzdłuż wybrzeża - dla ułatwienia pokazaliśmy odpowiednią ścieżkę na powyższym obrazku - Valheim: Serwer z handlarzem/Vendor seed - jak się połączyć? - Valheim - poradnik do gry

Po wylądowaniu na obszarze mapy udaj się na południowy wschód, wzdłuż wybrzeża - dla ułatwienia pokazaliśmy odpowiednią ścieżkę na powyższym obrazku. W pewnym momencie na mapie pojawi się ikona białej sakwy, która zdradzi pozycję handlarza Haldora.

Po dotarciu do Haldora możesz wylogować się z tego świata i rozwijać swoją postać na własnym serwerze - Valheim: Serwer z handlarzem/Vendor seed - jak się połączyć? - Valheim - poradnik do gry

Po dotarciu do Haldora możesz wylogować się z tego świata i rozwijać swoją postać na własnym serwerze. Gdy następnym razem będziesz chciał coś sprzedać lub kupić, włóż przedmioty do swojego ekwipunku i przeloguj się na seed 42069lolxd, a pojawisz się tuż przed Haldorem i od razu będziesz mógł rozpocząć handel.