Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Limit udźwigu - jak zwiększyć? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się, jak zwiększyć limit udźwigu postaci (Weight capacity).

Limit ciężaru w grze Valheim, jaki domyślnie każda postać może unieść, został ustalony na 300. Na początku może wydawać się to wystarczające, ale już po pierwszym dniu w grze okaże się, że nie jest to wcale wysoka wartość, skoro jeden stos drewna (50 sztuk) waży aż 100. Na szczęście jest sposób na zwiększenie limitu udźwigu postaci.

Na obszarze Black Forest (czarnego lasu) możesz spotkać handlarza o imieniu Haldor - Valheim: Limit udźwigu - jak zwiększyć? - Valheim - poradnik do gry

Na obszarze Black Forest (czarnego lasu) możesz spotkać handlarza o imieniu Haldor. Niestety, odnalezienie tego NPC wcale nie będzie takie łatwe, ponieważ Haldor występuje w zupełnie losowym miejscu na mapie i zazwyczaj nie jest to obszar wyspy, na którym Gracz rozpoczyna swoją przygodę. Gdy znajdziesz się w pobliżu Haldora, na minimapie pojawi się charakterystyczna ikona sakiewki.

Za 950 monet możesz kupić o Haldora wyjątkowy pas, Megingjord, który zwiększa limit udźwigu postaci z 300 do 450 - Valheim: Limit udźwigu - jak zwiększyć? - Valheim - poradnik do gry

Za 950 monet możesz kupić o Haldora wyjątkowy pas, Megingjord, który zwiększa limit udźwigu postaci z 300 do 450. Megingjord trzeba założyć w taki sam sposób, jak używa się inne elementy ubioru.