Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Wyzwania skradania się - wszystkie wyzwania Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Spider-Man Miles Morales znajdziesz informacje o wyzwaniach skradania się w szkoleniu Spider-Mana (stealth challenges). Wyzwania pojawią się na mapie po ukończeniu 2 misji głównej - Nowe fłip (New Thwip). Wykonanie wszystkich 9 wyzwań jest niezbędne do odblokowania misji pobocznej - Ostatni test (Final test).

Aby rozpocząć wyzwanie, należy udać się na zaznaczone miejsce na mapie. Po wykonaniu wyzwania 1.0 odblokuje się lokalizacja następnego zadania z tej samej kategorii. Każda kategoria ma 3 wyzwania. Za ukończenie wyzwań, w zależności od oceny jaką uzyskamy, otrzymujemy żetony aktywności oraz nowe zdolności.

Zbliżając się do miejsca zauważysz hologram w kształcie pająka. Podejdź do komputera i wciśnij trójkąt aby zacząć.

Wyzwanie 1.0

Wyzwanie poruszania 1 - Spider-Man Miles Morales: Wyzwania skradania się - wszystkie wyzwania - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Wyzwanie poruszania 1.0 polega na cichym wyeliminowaniu wszystkich hologramów, pozostając niezauważonym. Jeśli któryś z hologramów wznieci alarm, zadanie zakończy się niepowodzeniem. Zaznacz wszystkich wizjerem (Wciskaj L2 i nakieruj wzrok na przeciwników) i eliminuj jednego po drugim. Pamiętaj, aby atakować jedynie gdy ich status jest "Pewny". Odwracaj uwagę hologramów stojących w grupie, jeśli użyjesz wyrzutni sieci (R1) na pobliską podłogę lub przedmioty będą oni sprawdzać źródła dźwięków. Pozbądź się wszystkich poniżej 4 minut aby uzyskać jak najwyższą ocenę. Po ukończeniu zadania odblokujesz zdolność Ciche kroki.

Wyzwanie 2.0

W wyzwaniu skradania 2 - Spider-Man Miles Morales: Wyzwania skradania się - wszystkie wyzwania - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W wyzwaniu skradania 2.0 będziesz musiał uratować 3 zakładników. Skanuj otoczenie i zaznacz wszystkie wrogie hologramy. Wykonuj ciche ataki ze ściany i gdy tylko będziesz miał okazję, podejdź do zakładnika i przytrumuj trójkąt aż zostanie uwolniony. Jeśli nie będziesz wiedział gdzie znajduje się następny zakładnik, wciśnij R3 aby przeskanować otoczenie i sprawdzić gdzie znajdują się hologramy. Ukończ zadanie poniżej 4 minut aby zdobyć jak najwyższą ocenę. Po zaliczeniu wyzwania odblokujesz zdolność Taktyki odstraszające.

Wyzwanie 3.0

Wyzwanie skradania 3 - Spider-Man Miles Morales: Wyzwania skradania się - wszystkie wyzwania - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Wyzwanie skradania 3.0 polega na rozbrojeniu 3 bomb, pozostając niezauważonym. Możesz po cichu wyeliminować wszystkie hologramy lub odwrócić ich uwagę od bomb i po nałożeniu kamuflażu rozbroić je. Ukończenie zadania poniżej 4 minut nagrodzi cię najwyższą oceną. Po zaliczeniu wyzwania odblokujesz zdolność Atak z zaskoczenia.