Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Asstets | Grand Theft Auto Vice City poradnik Grand Theft Auto: Vice City

Co to są Assets?

Assets to swego rodzaju posiadłości posiadłości, które możesz nabyć za całkiem sporą sumkę. Po wykonaniu misji przeznaczonych dla danej posiadłości przynosi Ci ona profit lub daje miejsce schronienia.

Jak wykonać misje?

Szczegółowy opis znajdziecie poniżej. Część Ascetów posiada swoje własne misje, część wymaga spełniania pewnych warunków (np. wygrania wyścigu) a jeszcze inne nie zawierają żadnych misji, a jedyne co masz do zrobienia to posiedzieć parę minut na zapleczu... do rzeczy!

Jak kupić Asset?

Tak jak każdy inny budynek. Dysponując odpowiednia sumą, podchodzisz w wyznaczone miejsce i kupujesz TABem. Jednak Assety można będzie nabyć dopiero po wykonaniu misji Shakedown, do tego czasu postaraj się zdobyć okrągłą sumkę. Bo ceny niektórych posiadłości są astronomiczne.

Jak zbierać pieniądze zarobione przez Asset?

Profit symbolizuje specjalna ikona, pojawiająca się po wykonaniu zadań obok Assetu. Wystarczy na nią wejść, by zebrać czekające na Ciebie pieniądze. Każdy Asset ma ściśle określoną sumę, jaką może generować na dzien. Gdy do niej dojdzie, musisz zabrać pieniądze by zostały zarobione nowe.

Po co mi te wszystkie posiadłości?

Posiadłości to kluczowa część gry, bez nich nie możesz nawet ukończyć wątku głównego. Poza tym wykupienie wszystkich i wykonanie przeznaczonych dla nich misji jest wymagane do ukończenia gry w 100%.