Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hello Neighbor 2 - poradnik do gry

Hello Neighbor 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Hello Neighbor 2: Porady na start Hello Neighbor 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2020

Rozgrywka w Hello Neighbor 2 bywa wymagająca. Przeraźliwy sąsiad nieustannie będzie Cię gonił i zastawiał przeróżne pułapki. Z tego względu, przygotowaliśmy kilka porad na start. Praktyczne wskazówki pomogą Ci unikać sąsiada i w sprawny sposób poruszać się po mapie - co ostatecznie ułatwi przejście całej gry i ujrzenie zakończenia Hello Neighbor 2.

Dźwięk nadchodzącego sąsiada

Niepojąca muzyka ostrzeże Cię przed nadchodzącym wrogiem. - Hello Neighbor 2: Porady na start - Hello Neighbor 2 - poradnik do gry
Niepojąca muzyka ostrzeże Cię przed nadchodzącym wrogiem.

Sąsiad co jakiś czas będzie Ci przeszkadzał w eksploracji świata - na szczęście zostaniesz przed tym ostrzeżony. Jeśli usłyszysz niepokojącą muzykę i charakterystyczne stukanie, to znaczy, że sąsiad zbliża się do Ciebie. Natychmiast opuść miejsce, w którym obecnie się znajdujesz i spróbuj znaleźć jakąś kryjówkę - spotkanie z sąsiadem nigdy nie jest przyjemne.

Sąsiad zabiera Twoje przedmioty

Musisz wiedzieć, że spotkanie z sąsiadem nie oznacza końca gry, tylko utratę części lub wszystkich przedmiotów. Oprócz tego, zdarza się, że sąsiad wyrzuci Cię kilka metrów dalej. Jak wspomniano, bliski kontakt z sąsiadem nie skutkuje porażką, ale może zakończyć się stratą np. klucza wymaganego do ukończenia Hello Neighbor 2 - lepiej postaraj się nie doprowadzić do takiego spotkania.

Startowy samochód jest bezpiecznym miejscem

Ważne przedmioty przechowuj w samochodzie - tam będą bezpieczne. - Hello Neighbor 2: Porady na start - Hello Neighbor 2 - poradnik do gry
Ważne przedmioty przechowuj w samochodzie - tam będą bezpieczne.

Grę Hello Neighbor 2 rozpoczniesz w zniszczonym samochodzie. Nie jest to tylko punkt startowy, ale też bezpieczne miejsce, w którym bez obaw możesz przechowywać przedmioty. Sąsiad nie ma tam wstępu i nie zabierze stamtąd zebranych rzeczy. Warto jednak trzymać łupy na środku samochodu, a nie przy ścianach - zdarza się, że sąsiad zabiera przedmioty przez ściany.

Korzystaj z kryjówek

Startowy samochód jest niejedynym miejscem, w którym możesz się schować. W domu sąsiada znajdziesz pomieszczenia i szafy służące do ukrywania się. Korzystaj z nich, aby uniknąć spotkania z przeciwnikiem. Pamiętaj jednak, aby schować się zanim sąsiad Cię zauważy - w przeciwnym wypadku, po prostu wejdzie on do Twojej kryjówki.