Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Wymagania sprzętowe PC, PS4 Fall Guys poradnik, porady

Ta strona poradnika oferuje informacje na temat wymagań sprzętowych gry Fall Guys. Dowiesz się jakie są minimalne wymagania sprzętowe dla wersji na PC, a także jak przedstawiają się wymagania sprzętowe na PS4 i czy potrzebny jest abonament PS+.

Minimalne wymagania sprzętowe PC

Gra Fall Guys ma bardzo niskie wymagania sprzętowe i z powodzeniem można ją uruchomić nawet na starszym sprzęcie. Warto zaznaczyć, że producent nie podaje oficjalnych rekomendowanych wymagań sprzętowych, gdyż gra nie posiada zaawansowanych opcji konfiguracji grafiki.

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bit. System operacyjny Windows 7 nie jest wspierany.
  2. Procesor: Intel Core i5 lub podobny procesor AMD
  3. Pamięć RAM: 8 GB
  4. Karta grafiki: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950
  5. Ilość miejsca na dysku: 2 GB
  6. Wymagane stałe połączenie z Internetem
  7. Rekomendowany pad, choć możliwe jest granie z użyciem klawiatury i myszy.

Wymagania sprzętowe PS4

  1. Gra bardzo dobrze działa na zwykłej konsoli PS4 oraz na PS4 Pro. Nie powinieneś doświadczyć żadnych spadków animacji nawet podczas podróżowania z dużą grupą graczy.
  2. Ilość miejsca na dysku: 7.75 GB
  3. Abonament PS+ jest wymagany do prowadzenia gry. Pomimo tego, że gra Fall Guys została w sierpniu 2020 roku udostępniona za darmo posiadaczom abonamentu PlayStation Plus, nie jest ona produkcją free to play. Aktywna subskrypcja PS+ jest wymagana do prowadzenia gry.

Tryb offline / singleplayer - czy jest w grze?

Nie, Fall Guys to produkcja w 100% nastawiona na rozgrywkę online. Nie znajdziesz w niej nawet samouczka offline. Granie w ten tytuł jest możliwe wyłącznie w trybie online i będąc poprawnie połączonym z serwerami gry. Utrata połączenia z serwerami spowoduje, że powrócisz do menu głównego i chwilowo nie będziesz mógł przystępować do kolejnych gier.