Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Interfejs rozgrywki CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat interface'u rozgrywki, a także w jaki sposób uleczyć operatora i jak zarządzać płytkami pancerza.

Interface w grze Call of Duty Warzone jest bardzo przejrzysty i nie powinien sprawić problemów nawet początkującemu graczowi. Na głównym ekranie widać wszystkie istotne informacje, jak mini mapa, informacje na temat rundy, ilość pozostałych przy życiu graczy, kompas, poziom zdrowia drużyny i własne wyposażenie.

1 - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Mini mapa

Mini mapa znajduje się w lewym górnym rogu ekranu - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Mini mapa znajduje się w lewym górnym rogu ekranu. Staraj się spoglądać na nią jak najczęściej ponieważ znajdziesz tam wiele istotnych informacji - oznaczenia zrzutu zaopatrzenia, miejsca zakupów, a nawet wrogich graczy ponieważ zostają oni oznaczeni czerwoną kropką w trakcie strzelania. Poniżej mini mapy znajduje się licznik odliczający czas do zakończenia danej rundy.

Kompas

Kompas znajduje się w górnej części ekranu, na samym środku - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Kompas znajduje się w górnej części ekranu, na samym środku. Dzięki niemu możesz szybko zlokalizować kierunek w którym musisz się udać, a także odszukać członków własnej drużyny.

Poziom zdrowia i pancerza, informacja o drużynie

Każda postać w grze Call of Duty Warzone posiada na starcie 100 punktów zdrowia - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Każda postać w grze Call of Duty Warzone posiada na starcie 100 punktów zdrowia. Aby zwiększyć przeżywalność Bohatera możesz wyposażyć go w dodatkowy pancerz. W zależności od poziomu zbroi możesz posiadać 50 (1 niebieska kreska), 100 (dwie niebieskie kreski) lub aż 150 (trzy niebieskie kreski) dodatkowych punktów pancerza. Oznacza to, że maksymalne statystyki, którymi może dysponować każdy gracz to 100 punktów zdrowia i 150 punktów pancerza. Ważne! W grze Call of Duty Warzone nie istnieje żadna ochrona na głowę. Headshoty są przez to śmiertelnie niebezpieczne.

Wyposażenie

Z prawej strony ekranu wyświetla się broń, którą masz na wyposażeniu wraz z ilością dostępnej amunicji - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Z prawej strony ekranu wyświetla się broń, którą masz na wyposażeniu wraz z ilością dostępnej amunicji. Zaraz obok ikony broni znajduje się dodatkowa ikona reprezentująca ilość granatów.

Ilość zabójstw, pozostali przy życiu przeciwnicy

Po prawej stronie znajdziesz informacje na temat ilości zabójstw, które udało Ci się zdobyć w trakcie danego meczu, a także ilość pozostałych przy życiu graczy - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po prawej stronie znajdziesz informacje na temat ilości zabójstw, które udało Ci się zdobyć w trakcie danego meczu, a także ilość pozostałych przy życiu graczy. Liczby zmieniają się dynamicznie w charakterystyczny sposób.

Bohater - jak uleczyć?

W grze Call of Duty Warzone poziom zdrowia Bohatera uzupełnia się automatycznie. Jeśli nie będziesz otrzymywać obrażeń przez dłuższą chwilę, pasek zdrowia Twojego Bohatera szybko zapełni się do maksimum.

Pancerz - jak uzupełnić?

W grze Call of Duty Warzone, płytki pancerza można znaleźć w losowych miejscach na mapie - Warzone: Interfejs rozgrywki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W grze Call of Duty Warzone, płytki pancerza można znaleźć w losowych miejscach na mapie. W zależności od poziomu pancerza możesz dysponować dodatkowymi 50, 100 lub nawet 150 punktami zbroi. Jeśli otrzymasz obrażenia i poziom Twojego pancerza spadnie możesz szybko uzupełnić braki przy użyciu przedmiotu Armor Plate (Płytki Pancerza). Standardowo możesz nieść maksymalnie 5 dodatkowych Płytek Pancerza jednak można tę liczbę zwiększyć do 8, gdy znajdziesz specjalny przedmiot Armor Satchel.

Przedmiot Armor Satchel można znaleźć zawsze po wykonaniu kontraktu typu Scavenger. Po prostu wypadnie z ostatniej otwartej skrzyni.