Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Pistolety CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat pistoletów, które są jednym z rodzajów broni dostępnych w grze Call of Duty Warzone. Co więcej, odpowiadamy tutaj także na pytanie jaki jest najlepszy pistolet w Warzone oraz podpowiadamy z jakich modyfikacji korzystać, aby dodatkowo ulepszyć tę broń.

W grze Call of Duty Warzone pistolety należą do grupy broni podstawowych, ponieważ zaczynasz rozgrywkę właśnie z pistoletem w ręku. Pistolety spisują się najlepiej na krótkim i średnim dystansie. Ze względu na niskie obrażenia i słabą penetrację pancerza, w trakcie strzelania zawsze staraj się celować w głowę, aby wyrządzić możliwie jak największe szkody. Pamiętaj, że na początku rozgrywki każdy gracz dysponuje dodatkowymi 100 punktami pancerza, więc przy pomocy pistoletu ciężko będzie się przez to przebić. Pistolety charakteryzują się całkiem niezłą celnością w trakcie ruchu, jeśli będziesz strzelać pojedynczymi strzałami.

  1. Strzelaj pojedynczymi nabojami;
  2. Staraj się oszczędzać amunicję, a nie strzelać na ślepo;
  3. Bierz poprawkę na poruszający się cel - celuj nieco przed niego;
  4. W walce na daleki dystans zmień broń na karabin maszynowy lub broń snajperską.

.357 to najlepszy pistolet w Call of Duty Warzone

357 to rewolwer o ogromnej sile rażenia, który wykorzystuje ciężką amunicję - Warzone: Pistolety - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

.357 to rewolwer o ogromnej sile rażenia, który wykorzystuje ciężką amunicję. Dzięki dużej możliwości penetracji pancerza, .357 wyrządza największe obrażenia ze wszystkich pistoletów dostępnych w grze Call of Duty Warzone. Co więcej, broń ta jest niezwykle celna. Niestety, .357 charakteryzuje się niską szybkostrzelnością, przez co każdy strzał musi zostać precyzyjnie wykonany. W przypadku .357 nie zachwyca również pojemność magazynka, przez co dysponujesz zaledwie 6 nabojami w komorze.

Zalecane modyfikacje broni .357

Broń .357 zalecamy następujące modyfikacje:

  1. .357 Long (Barrel) - zwiększy zasięg broni;
  2. Compensator - ułatwia korzystanie z broni;
  3. Stippled Grip Tape - stracisz nieco na stabilności broni, ale zyskasz na prędkości ADS;
  4. Sleight of Hands - zwiększy szybkość przeładowania broni.