Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Uniwersalny loadout - broń, perki CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

W tym rozdziale poradnika prezentujemy uniwersalny zestaw wyposażenia w Call of Duty Wrazone, który dobrze spisze się w każdej sytuacji i może być wykorzystywany w każdym trybie rozgrywki.

Uniwersalny zestaw wyposażenia sprawdzi się doskonale w każdej możliwej sytuacji - walka na bliskim i średnim dystansie, szturmowanie pozycji wroga, wykrywanie pobliskich celów. W skład tego zestawu wchodzi karabin szturmowy i broń typu SMG.

Karabin szturmowy to jedna z najpopularniejszych broni dostępnych w grze Call of Duty Warzone - Warzone: Uniwersalny loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Karabin szturmowy to jedna z najpopularniejszych broni dostępnych w grze Call of Duty Warzone. Ze względu na ilość wyrządzanych obrażeń, bardzo dobry zasięg, dużą pojemność magazynka i dobrą celność, karabin szturmowy jest śmiercionośną bronią w rękach nawet początkującego gracza. Do walki na bliskim kontakcie, szczególnie w budynkach, będziesz mieć do dyspozycji SMG.

M4A1

Bronią główną w uniwersalnym zestawie wyposażenia jest karabin szturmowy M4A1. M4A1 to niezwykle dobrze wyważona broń, która wyrządza bardzo duże obrażenia i łatwo nad nią zapanować. Z karabinu szturmowego M4A1 możesz korzystać w każdej sytuacji - w trakcie szturmu na pozycję wroga, a także na dalsze dystanse.

Zalecane modyfikacje do broni M4A1 - Warzone: Uniwersalny loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zalecane modyfikacje do broni M4A1:

 1. Stock M16 Grenadier - zwiększa obrażenia i stabilność broni;
 2. Integral Hybrid - sprawi, że z M4A1 będziesz mógł korzystać nawet na dalszą odległość;
 3. Forge TAC CQS - zwiększa prędkość ADS;
 4. Merc Foregrip - zwiększa celność i niweluje odrzut broni;
 5. Stippled Grip Tape - zwiększa prędkość ADS.

MP5

MP5 to najprawdopodobniej najlepsza broń typu SMG dostępna w grze Call of Duty Warzone. MP5 to także jedna z najlepszych broni dla początkujących graczy, ponieważ łączy w sobie bardzo dużą szybkostrzelność, solidne obrażenia i łatwość w kontrolowaniu odrzutu. Za pomocą odpowiednich modyfikacji, możesz zwiększyć obrażenia i zasięg MP5, aby móc walczyć na nieco większym dystansie.

Zalecane modyfikacje do broni MP5 - Warzone: Uniwersalny loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zalecane modyfikacje do broni MP5:

 1. Monolithic Integral Suppresso - sprawi, że w trakcie strzelania nie zaznaczysz swojej pozycji na mapie;
 2. Cronen LP945 Mini Reflex - znacznie poprawia widoczność celów w trakcie patrzenia przez celownik;
 3. FTAC Collapsible - zwiększa prędkość ruchu i prędkość ADS;
 4. Merc Foregrip - zwiększa celność i niweluje odrzut broni;
 5. 10mm Auto 30-Round Mags - zwiększa obrażenia i zasięg broni.

Wyposażenie taktyczne

Wyposażenie taktyczne to dodatkowy sprzęt, który zabierasz ze sobą na pole walki. Z dostępnych opcji wybrano granat ręczny wyrządzający obrażenia, a także STIM lub Hearthbeat Sensor - według preferencji.

Prezentowane Perki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić postaci bardzo dużą mobilność i zwiększone możliwości bojowe - Warzone: Uniwersalny loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry
 1. Granat ręczny - przydaje się w momencie, gdy przeciwnik chowa się w budynku. Gdy wrzucisz granat do środka zapewne zacznie uciekać i wystawi się na atak;
 2. STIM - zastrzyk, który szybko regeneruje zdrowie postaci dzięki czemu nie musisz czekać na powolne samoistne jej uzupełnienie;
 3. Hearthbeat Sensor - jeśli nie chcesz korzystać z STIM możesz zdecydować się na wykrywacz uderzeń serca. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie sprawdzić, czy w pobliżu nie czai się przeciwnik.

Perks

Prezentowane Perki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić postaci bardzo dużą mobilność i zwiększone możliwości bojowe. Oczywiście możesz je w dowolny sposób zmienić, jeśli wolisz korzystać z innych dostępnych umiejętności.

1 - Warzone: Uniwersalny loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry
 1. Double time - wydłuża czas taktycznego sprintu i dodatkowo zwiększa prędkość poruszania się w czasie kucania o 30%;
 2. Overkill - dzięki temu będziesz w stanie nieść dwie bronie główne;
 3. Tracker lub Tune Up - wrogowie zostawiają na ziemi dobrze widoczne ślady stóp dzięki czemu możesz łatwo ich wyśledzić. Co więcej, Tracker chowa znaczniki śmierci Twoich celów. Tune Up pozwoli na 25% szybsze podnoszenie z powalenia.