Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Gdzie w konsoli Nintendo Switch jest wejście na kartę SD i gry? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2020

Ta stronka poradnika do konsoli Nintendo Switch odpowiada na pytanie, gdzie dokładnie znaleźć wejście na kartę SD i gry w konsoli.

Gdzie w konsoli Nintendo Switch jest wejście SD i na gry?

Zacznijmy od gier - Gdzie w konsoli Nintendo Switch jest wejście na kartę SD i gry? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Zacznijmy od gier. Wejście na gry znajdziemy u góry konsoli, obok wejścia audio. Wystarczy odsunąć zaczepkę z nazwą Game Card, a następnie włożyć kartę z grą, a konsola odczyta aplikację bez większych problemów. Oczywiście, oprócz kart z grami, możliwe jest korzystanie z Nintendo Eshopu i ściąganie cyfrowych wersji gier bezpośrednio na dysk, lub zakupioną wcześniej kartę SD.

Jeśli chodzi o kartę SD to wejście na nią jest lepiej ukryte - Gdzie w konsoli Nintendo Switch jest wejście na kartę SD i gry? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli?

Jeśli chodzi o kartę SD to wejście na nią jest lepiej ukryte. Z tyłu konsoli można odnaleźć, podpórkę pod konsolę. Gdy ją pociągniemy od dołu do siebie, podpórka wysunie się i zobaczymy wejście na kartę SD. To właśnie tam należy wsunąć kartę - nie próbuj wsunąć karty do czytnika zarezerwowanego dla gier!