Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy na Nintendo Switch jest Netflix, Spotify i Youtube? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2020

Ten rozdział poradnika Nintendo Switch jest poświęcony zagadnieniu, czy na konsoli Switch goszczą popularne aplikacje, takie jak Netflix, Spotify, czy Youtube?

Niestety, Nintendo Switch ma dość radykalną politykę wobec zewnętrznych twórców - Czy na Nintendo Switch jest Netflix, Spotify i Youtube? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Czy na Nintendo Switch jest Netflix, Spotify i Youtube?

Niestety, Nintendo Switch ma dość radykalną politykę wobec zewnętrznych twórców. Na konsoli nie ma praktycznie żadnych dodatkowych aplikacji i jedynie Youtube jest możliwy do ściągnięcia. Ani Spotify, ani Netflix nie są oficjalne wspierane przez Nintendo i nie jest możliwe, by ściągnąć i później używać wspomniane aplikacje.

Choć w Internecie można znaleźć obejścia typu instalacja androida na konsoli i korzystanie z dodatkowych aplikacji, to warto pamiętać, że tego typu procedura jest niedozwolona w oczach Nintendo i może mieć negatywne konsekwencje. Niewykluczone, że w przyszłości Nintendo ugnie się, wysłucha prośby kupujących i wprowadzi więcej aplikacji, jednak obecnie nie ma żadnej opcji, by oficjalnie korzystać z opisywanych na tej stronie aplikacji.