Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Gdzie i kiedy najlepiej kupować gry na Nintendo Switch? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2020

W tym rozdziale poradnika do konsoli Nintendo Switch dowiesz się, gdzie i kiedy najlepiej kupować gry na Nintendo Switch.

Zacznijmy od tego gdzie najlepiej kupować gry na Nintendo Switch - Gdzie i kiedy najlepiej kupować gry na Nintendo Switch? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Gdzie i kiedy najlepiej kupować gry?

Zacznijmy od tego gdzie najlepiej kupować gry na Nintendo Switch. Najlepiej brać pod uwagę fakt, że nowe gry na Nintendo Switch często są dość drogie, szczególnie, gdy mówimy o exclusivach na konsolę. Stąd, jeśli nie zależy nam na kupowaniu gier na premierę, warto po prostu poczekać parę miesięcy i np. polować na używane gry na aukcjach internetowych. Choć gry można bezpośrednio kupować w Eshopie, warto pamiętać, że wersje digital gier są zazwyczaj droższe niż wydanie fizyczne. Jeśli koniecznie zależy nam, by kupować wersję digital, warto polować na promocje i korzystać z pakietu lojalnościowego Switch (wymiana złotych monet na promocję).

Dobrym miejscem na zakup gier jest przeglądanie aukcji internetowych, gdzie często wystawione są przecenione gry. W klasycznych sklepach prawie zawsze czeka nas spora przebitka cenowa i płacenie za grę tak, jak w dniu premiery.

Odpowiednim momentem na zakup gier jest również promocja z okazji np. Świąt, czy Czarnego Piątku. Podczas takich wyprzedaży często można kupić mocno przecenione gry, w tym najlepsze tytuły wydawane bezpośrednio przez Nintendo. Warto również korzystać z newslettera Nintendo, korzystać z zakładki News w menu konsoli i przeglądać nowości z Eshopu w zakładkach charts i sales.