Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na początku gry Star Wars Jedi Fallen Order dostaniesz kompana, który będzie towarzyszył Ci do końca rozgrywki. BD-1 to kochany towarzysz, który zawsze pomoże Ci jeśli tylko jego oprogramowanie mu na to pozwoli. Na tej stronie naszego poradnika do Star Wars Jedi Upadły Zakon znajdziesz informacje odnośnie BD-1 oraz jego ulepszeń.

Mapa

Dzięki BD-1 możesz obserwować mapę każdej planety - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Dzięki BD-1 możesz obserwować mapę każdej planety. To ważna informacja, ponieważ przez zyskaniem towarzysza nie jesteś w stanie otworzyć mapy świata.

Leczenie

BD-1 to twój healer - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

BD-1 to twój healer. Posiada stim kanistry, które uzupełniają pulę twojego zdrowia.

Aby rozwijać umiejętność leczenia musisz zbierać sekrety - stim canister - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Aby rozwijać umiejętność leczenia musisz zbierać sekrety - stim canister. Lokację, każdego z nich znajdziesz w naszym poradniku.

Skanowanie

BD-1 skanuje wszystkie obiekty w otoczeniu - rośliny, obiekty, przeciwników, wszystko co stanie mu na drodze - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

BD-1 skanuje wszystkie obiekty w otoczeniu - rośliny, obiekty, przeciwników, wszystko co stanie mu na drodze. Dzięki temu poszerza twoją wiedzę o świecie gry oraz pokazuje Ci słabe punkty przeciwników.

Wskazywanie ważnych obiektów

Podróżowanie z BD-1 w poszukiwaniu sekretów zawsze przyniosą efekty - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Podróżowanie z BD-1 w poszukiwaniu sekretów zawsze przyniosą efekty. Jeśli skrzynia/sekret znajdują się na tym samym poziomie co BD-1, twój towarzysz po prostu podbiegnie i zawoła Cię, abyś zwrócił na niego uwagę.

Ulepszenia

Scomp Link - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Scomp Link

W Weathered Monument (Zeffo) jest stół warsztatowy z ulepszeniem. Aby jednak się do niego dostać potrzebujesz umiejętności popychania, dzięki niej otworzysz drzwi.

Overcharge - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Overcharge

Na Kashyyyk, w dzielnicy Cargo Pad, stół warsztatowy znajduje się zaraz kolo ścieżki, którą podążasz zgodnie z misją fabularną. Po prawej stronie, za pnączami.

Slice: Security Droid - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Slice: Security Droid

Po uwolnieniu Wookie na Kashyyyk, przejdź przez drzwi i wskocz na pnącze. Na końcu tej niebezpiecznej drogi, po prawej stronie czeka ulepszenie. To część lokacji Imperial Refinery.

Powered Zipline - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Powered Zipline

Ten stół warsztatowy znajdziesz, eksplorując Tomb of Miktrull.

Zmiana wyglądu

BD-1 nie skomentuje swojego wyglądu, jest zdany na twój gust - Droid BD-1 w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
BD-1 nie skomentuje swojego wyglądu, jest zdany na twój gust

Poprzez przedmioty kosmetyczne zdobywane ze skrzynek możesz zmieniać kolor BD-1. Nie wpłynie to jednak na jego zachowanie.