Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Statek - Mantis w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Star Wars Jedi Fallen Order to spora gra, której hubem jest statek - Mantis. W nim będziesz mógł spędzić spokojnie czas, dowiedzieć się nowych rzeczy, odpocząć po walce oraz zregenerować swoje siły. Na tej stronie naszego poradnika do gry Star Wars Jedi Upadły Zakon dowiesz się co można robić na statku.

Punkt do medytacji

Na statku znajdziesz punkt do medytacji - Statek - Mantis w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Na statku znajdziesz punkt do medytacji. Możesz w nim zapisać grę oraz rozdać zdobyte punkty umiejętności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o umiejętnościach bohatera i jego rozwoju zerknij na stronę rozwój bohatera. Znajdziesz tam sposoby na szybkie levelowanie oraz dokładny opis umiejętności dostępnych w grze.

Stół warsztatowy

Stół warsztatowy to przydatne narzędzie jeśli lubisz bawić się kosmetycznymi zmianami w grze - Statek - Mantis w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Stół warsztatowy to przydatne narzędzie jeśli lubisz bawić się kosmetycznymi zmianami w grze. Na tym stole możesz zmienić kolor, emiter, rękojeść oraz materiał. Przedmioty kosmetyczne zdobędziesz ze skrzynek.

Mapa galaktyki

Dzięki tej mapie możesz przenosić się pomiędzy planetami oraz, bez przenoszenia się na nie, oceniać jak idzie Ci ich eksploracja - Statek - Mantis w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Dzięki tej mapie możesz przenosić się pomiędzy planetami oraz, bez przenoszenia się na nie, oceniać jak idzie Ci ich eksploracja. W ten sposób szybko dowiesz się ile brakuje Ci znajdziek na danej planecie.

Gablota z roślinami

Podróżując po świecie Star Wars Jedi Upadły Zakon natrafisz na 10 roślin, z których pozyskasz nasiona - Statek - Mantis w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Podróżując po świecie Star Wars Jedi Upadły Zakon natrafisz na 10 roślin, z których pozyskasz nasiona. Zdobyte nasiona zostaną zasadzone w gablocie. Będziesz mógł obserwować ich wzrost, a ostatecznie cieszyć się gotową kolekcją.

W naszym poradniku znajdziesz dokładną lokalizację każdej rośliny. Wystarczy, że zerkniesz na specjalnie przygotowaną stronę, a szybko zdobędziesz całą kolekcję.