Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cięty język | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Star Wars Jedi: Fallen Order znajdziesz szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia Cięty język (Cal Got Your Tongue?). Trofeum to przyznawane jest za odcięcie języka potwora oggdo.

Oggdo to wielkie ropuchy, które możesz napotykać w trakcie eksploracji planety Bogano - Cięty język | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Oggdo to wielkie ropuchy, które możesz napotykać w trakcie eksploracji planety Bogano. Jedną z nich możesz spotkać w obszarze Great Divide. Niestety osiągnięcia nie możesz zdobyć już w pierwszym rozdziale gry.

Trofeum to wymaga pewnych przygotowań - Cięty język | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Trofeum to wymaga pewnych przygotowań. Musisz przede wszystkim awansować do rozdziału 3 kampanii i odwiedzić grobowiec Miktrulla po to żeby odblokować przyciągnięcie Mocy.

To nie wszystko. Musisz zakupić umiejętność Zachłanne przyciągnięcie (Grasping Pull), która zwiększa skuteczność przyciągnięcia.

Po tym jak przystąpisz do starcia z ropuchą staraj się jej nie atakować - Cięty język | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po tym jak przystąpisz do starcia z ropuchą staraj się jej nie atakować. Wyczekuj czerwonego ataku oggdo polegającego na wypuszczeniu języka. To jeden z kilku czerwonych ataków tego potwora, tak więc musisz zaczekać na właściwy.

1 - Cięty język | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Przytrzymaj szybko przycisk aktywacji przyciagnięcia Mocy (L2 / lewy trigger na padzie) i po złapaniu języka (pokazuje to obrazek 1) przetnij go standardowym atakiem mieczem świetlnym (Kwadrat / X na padzie) (obrazek 2) - Cięty język | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Przytrzymaj szybko przycisk aktywacji przyciagnięcia Mocy (L2 / lewy trigger na padzie) i po złapaniu języka (pokazuje to obrazek 1) przetnij go standardowym atakiem mieczem świetlnym (Kwadrat / X na padzie) (obrazek 2).

Nie próbuj od razu atakować języka mieczem świetlnym (np. po spowolnieniu go), gdyż nie osiągniesz w ten sposób zamierzonego celu. Trofeum możesz zdobyć wyłącznie dzięki użyciu Zachłannego przyciągnięcia.