Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kopnięcie w kalendarz | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Star Wars Jedi: Fallen Order znajdziesz szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia Kopnięcie w kalendarz (Kickoff). Trofeum to przyznawane jest za pokonanie przeciwnika za pomocą samych kopnięć.

Trofeum to wymaga pewnych przygotowań - Kopnięcie w kalendarz | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Trofeum to wymaga pewnych przygotowań. Musisz przede wszystkim zakupić umiejętność Nieoczekiwane kopnięcie (Evasive Kick), która staje się dostępna po odblokowaniu pchnięcia Mocy w rozdziale 2.

1 - Kopnięcie w kalendarz | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Na potrzeby zdobycia osiągnięcia zainteresuj się jakimś pojedynczym zwykłym szturmowcem - Kopnięcie w kalendarz | Trofeum Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Na potrzeby zdobycia osiągnięcia zainteresuj się jakimś pojedynczym zwykłym szturmowcem. Może to być szturmowiec wyposażony w broń białą lub w blaster - w tym drugim przypadku będziesz musiał ustawiać się bardzo blisko niego żeby "nakłaniać go" do zaprzestania ostrzału i podjęcia próby uderzenia Cala kolbą.

Biegaj wokół szturmowca żeby sprowokować go do ataku - musi to być zwykły atak, nie czerwony! Wciśnij w idealnym momencie przycisk uniku (Kółko / B na padzie - przykład na obrazku 1) i tuż po nim przycisk ataku (Kwadrat / X na padzie). Cal powinien kopnąć szturmowca w zastępstwie dla użycia miecza świetlnego (przykład na obrazku 2).

Grając na normalnym poziomie trudności będziesz musiał prawdopodobnie kopnąć wroga w sumie trzy razy. Nie możesz wykonywać żadnych innych ataków - nie korzystaj z miecza świetlnego ani z Mocy.