Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę pokonać ropuchy Oggdo Bogdo w Jedi Upadły Zakon? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon wyjaśnia potencjalny problem z eksploracji pierwszej planety gry - Bogano. Wyjaśniamy mianowicie dlaczego pokonanie opcjonalnego bossa Oggdo Bogdo może wydawać się trudne oraz podpowiadamy jak zaradzić temu problemowi.

Na ropuchę Oggdo Bogdo możesz natrafić w trakcie eksploracji początkowej części planety Bogano - Dlaczego nie mogę pokonać ropuchy Oggdo Bogdo w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Na ropuchę Oggdo Bogdo możesz natrafić w trakcie eksploracji początkowej części planety Bogano. Do jej legowiska dociera się skacząc po skałach nad przepaścią i przechodząc przez nieoświetlone korytarze.

Oggdo Bogdo to jeden z opcjonalnych bossów gry. Oznacza to, że przystąpienie do walki z ropuchą nie jest wymagane już w trakcie eksploracji planety Bogano po raz pierwszy. Dobrym pomysłem jest zapamiętanie położenia legowiska bossa i powrócenie do niego w dalszej części gry.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie