Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można samodzielnie zapisywać stan gry W Jedi Upadły Zakon? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon odpowiada na dwa bardzo ważne pytania - czy można ręcznie zapisywać stan gry oraz w jakich okolicznościach gra tworzy nowe sejwy. Lektura zawartych na tej stronie informacji pozwoli ci uniknąć utraty części postępów w grze.

Gra niestety nie pozwala na tworzenie manualnych sejwów - Czy można samodzielnie zapisywać stan gry W Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Gra niestety nie pozwala na tworzenie manualnych sejwów. Jeśli spauzujesz grę nie znajdziesz żadnej opcji do utworzenia nowego sejwa.

To nie jedyny problem. Przez większość czasu gra zapisuje twoje postępy jedynie w oparciu o punkty medytacji. Przykładowy punkt pokazuje dołączony obrazek - regularnie natrafia się na nie w trakcie eksploracji planet i są one również oznaczane na holomapie. Musisz odnajdywać jedynie nowe punkty medytacji. W razie potrzeby możesz powracać do wcześniej odkrytych.

Po wejściu w interakcję z każdym z punktów medytacji możesz rozdysponować punkty rozwoju, jak również odpocząć po to, żeby odnowić paski zdrowia i Mocy - Czy można samodzielnie zapisywać stan gry W Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po wejściu w interakcję z każdym z punktów medytacji możesz rozdysponować punkty rozwoju, jak również odpocząć po to, żeby odnowić paski zdrowia i Mocy. Zaletą odwiedzenia miejsca medytacji jest zapisanie stanu gry, ale niestety odpoczynek jest równoznaczny z odrodzeniem się pokonanych wrogów.

Jeżeli zginiesz, to powrócisz do ostatnio odwiedzonego punktu medytacji. Jeżeli wyłączysz przedwcześnie grę możesz utracić postępy, których dokonałeś od momentu wejścia w interakcję z ostatnim punktem medytacji. Staraj się docierać do miejsc medytacji zanim zakończysz daną sesję z grą.

Istnieją wyjątki od opisanej powyżej reguły odnośnie do tego kiedy zachowywane są aktualne postępy - Czy można samodzielnie zapisywać stan gry W Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Istnieją wyjątki od opisanej powyżej reguły odnośnie do tego kiedy zachowywane są aktualne postępy. Gra może wykonać nowy automatyczny zapis, jeśli doszło do ważnych wydarzeń fabularnych albo np. po tym przeleciałeś statkiem na inną planetę.