Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kto jest głównym antagonistą w grze Jedi Upadły zakon (SPOJLERY)? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły zakon przypomina kto początkowo jest głównym złoczyńcą w grze oraz wyjaśnia kto tak naprawdę jest głównym antagonistą w kampanii.

Na tej stronie są OGROMNE SPOJLERY na temat wydarzeń z finału kampanii. Upewnij się, czy nie chcesz sobie popsuć zabawy z odkrycia z kim Cal będzie musiał zmierzyć w ścisłym finale przygody.

Wydarzenia z prologu gry sugerują, że głównym przeciwnikiem w kampanii gry Star Wars Jedi: Fallen Order będzie Druga Siostra - Kto jest głównym antagonistą w grze Jedi Upadły zakon (SPOJLERY)? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Wydarzenia z prologu gry sugerują, że głównym przeciwnikiem w kampanii gry Star Wars Jedi: Fallen Order będzie Druga Siostra. Główny bohater kilka razy będzie musiał się z nią zmierzyć. Dojdzie także do osobnego starcia z towarzyszącą jej Dziewiątą Siostrą.

W miarę przechodzenia kampanii poznasz prawdziwą tożsamość Drugiej Siostry - okaże się, że jest nią Trilla Suduri - Kto jest głównym antagonistą w grze Jedi Upadły zakon (SPOJLERY)? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W miarę przechodzenia kampanii poznasz prawdziwą tożsamość Drugiej Siostry - okaże się, że jest nią Trilla Suduri. Dowiesz się także co łączy ją z Cere oraz jakie wydarzenie nakłoniły Trillę do przejścia na ciemną stronę Mocy.

W finale kampanii okaże się, że Trilla / Druga Siostra podlegała bezpośrednio Darth Vaderowi - Kto jest głównym antagonistą w grze Jedi Upadły zakon (SPOJLERY)? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W finale kampanii okaże się, że Trilla / Druga Siostra podlegała bezpośrednio Darth Vaderowi. Będzie on "rozczarowany" jej niepowodzeniem.

Darth Vader to finałowy przeciwnik kampanii - Kto jest głównym antagonistą w grze Jedi Upadły zakon (SPOJLERY)? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Darth Vader to finałowy przeciwnik kampanii. Gra nie pozwoli ci stoczyć z nim pełnoprawnej walki, tak jak miało to miejsce choćby w przypadku Trilli. Zamiast tego Cal będzie musiał posiłkować się ucieczką i wykonać w trakcie niej kilka prostych czynności. Głównemu bohaterowi dzięki pomocy ze strony Cere uda się zatrzymać Darth Vadera i mu uciec.