Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

W tracie rozgrywki Star Wars Jedi Upadły Zakon stale będziesz wbijać kolejne punktu doświadczenia. Dzięki nim będziesz mógł rozwijać swoją postać, poprzez kupowanie jej coraz to nowych ulepszeń. Na tej stronie naszego poradnika do gry Star Wars Jedi Fallen Order znajdziesz sposoby na zdobywanie punktów doświadczenia oraz opis kilku lokacji, w których będziesz mógł farmić.

Jak zdobywać punkty doświadczenia?

W grze Star Wars Jedi Upadły Zakon jest kilka sposobów na zdobywanie punktów doświadczenia - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W grze Star Wars Jedi Upadły Zakon jest kilka sposobów na zdobywanie punktów doświadczenia. Wszystkie podane niżej czynności będziesz wykonywać podróżując po świecie. Większość z nich będziesz musiał wykonywać, aby rozwijać wątek fabularny.

W naszym poradniku znajdziesz kilka stron o umiejętnościach i mocach głównego bohatera.

  1. Jeśli chcesz wiedzieć jakie umiejętności są w grze zerknij na stronę o rozwoju;
  2. Jeśli interesują Cię najciekawsze umiejętności mamy stronę dla Ciebie;
  3. Jeśli zastanawiasz się jakie moce zdobędziesz i kiedy spójrz na listę wszystkich możliwych ulepszeń.
Eliminuj przeciwników - walki w Star Wars Jedi Upadły Zakon są nieuniknione - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Eliminuj przeciwników - walki w Star Wars Jedi Upadły Zakon są nieuniknione. Na twojej drodze co chwilę będą pojawiać się nowi przeciwnicy, którzy niechętnie puszczą Cię wolno. Ciągłe starcia ułatwią Ci szybkie wbijanie kolejnych poziomów doświadczenia.

Skanuj otoczenie - BD-1 to świetny pomocnik, który nie tylko otworzy zablokowane przejścia, ale również pomoże Ci się rozwijać - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Skanuj otoczenie - BD-1 to świetny pomocnik, który nie tylko otworzy zablokowane przejścia, ale również pomoże Ci się rozwijać. BD-1 skanuje wszystkie obiekty w otoczeniu - rośliny, obiekty, przeciwników, wszystko co stanie mu na drodze. Dzięki temu poszerza twoją wiedzę o świecie gry oraz pokazuje Ci słabe punkty przeciwników. Dodatkowo każdy skan wykonany przez BD-1 daje Ci punkty doświadczenia.

Pozwól mu, więc jak najwięcej skanować. Na początkach rozgrywki będzie to jedno, z głównych, źródeł twoich punktów doświadczenia.

Otwieraj skrzynie - każda skrzynia da Ci przedmiot kosmetyczny oraz garść punktów doświadczenia - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Otwieraj skrzynie - każda skrzynia da Ci przedmiot kosmetyczny oraz garść punktów doświadczenia. W skrzyniach możesz zdobyć nowe kolory BD-1, nowe ponczo, inne kolory statku czy też rzeczy do modyfikacji miecza świetlnego.

Zbieraj echo - to znajdźki, które nie wpływają na twojego bohatera, ale dają Ci kolejne punkty doświadczenia - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Zbieraj echo - to znajdźki, które nie wpływają na twojego bohatera, ale dają Ci kolejne punkty doświadczenia. W całym świecie jest ich mnóstwo, dzięki czemu możesz zdobyć dzięki nim sporo poziomów.

Przykładowa lokacja do farmienia xp - Bogano

1 - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Zacznijmy od lokacji, do której możesz się dostać już na samym początku rozgrywki - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Zacznijmy od lokacji, do której możesz się dostać już na samym początku rozgrywki. W Bogano, w Abandoned Workshop, czekają na Ciebie trzy ogromne potwory - Oggdo.

Zabicie tych trzech potworów da Ci sporo punktów doświadczenia, a zaraz obok znajdziesz punkt do medytacji, w którym możesz odpocząć, co przywoła kolejnych przeciwników. W ten sposób możesz w nieskończoność zabijać stwory, jednocześnie zbierając sporo punktów doświadczenia.

Przykładowa lokacja do farmienia xp - Zeffo

2 - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Po wylądowaniu na Zeffo szybko możesz trafić do kolejnej ciekawej lokacji - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po wylądowaniu na Zeffo szybko możesz trafić do kolejnej ciekawej lokacji. W Abandoned Village jest wiele Szturmowców, z którymi możesz walczyć. W tej lokacji znajduje się również punkt do medytacji, dzięki któremu możesz stale przywoływać nowych przeciwników. W ten sposób możesz zdobyć wiele punktów doświadczenia oraz uczyć się ataków.

Przykładowa lokacja do farmienia xp - Kashyyk

To bardzo nieprzyjazna planeta dla ludzi z arachnofobią. Pająki wyskoczą na Ciebie z różnych jaskiń, zatrzymają Cię za pomocą swojej nici i będą próbowały boleśnie pozbawić Cię życia.

3 - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Po wylądowaniu na Kashyyk szybko poznasz nowy rodzaj przeciwników - Jak szybciej levelować w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po wylądowaniu na Kashyyk szybko poznasz nowy rodzaj przeciwników. W Imperial Refinery znajdziesz gniazda pająków. Wystarczy, że wskoczysz pomiędzy przeciwników, a będziesz mógł z nimi walczyć.

Pamiętaj jednak, że Ci przeciwnicy mogą owinąć Cię własną siecią i przez to narazić na ataki swoich sojuszników. Jest to jedna z cięższych lokacji do farmienia, ale jednocześnie przynosi duże korzyści jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów doświadczenia.