Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

W grze Star Wars Jedi Upadły Zakon dostaniesz 4 moce, które wpłyną na eksplorację oraz walkę. Moce dostępne w grze to - spowolnienie, pchnięcie, podwójny sok i przyciągnięcie.

Poniżej opisaliśmy jak zdobyć każdą moc dostępną w grze.

Jak zdobyć nowe moce?

Każdą nową moc otrzymasz w trakcie wykonywania zadań fabularnych - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Każdą nową moc otrzymasz w trakcie wykonywania zadań fabularnych. Wystarczy, że będziesz podążać zgodnie z wytycznymi, a niektóre sytuacje wywołają wspomnienia u Cala. Po przerywniku filmowym Cal zdobędzie nową moc, którą będziesz mógł rozwijać w trakcie rozgrywki.

Jeśli masz problem z wykonaniem jakiejś misji zajrzyj do naszego działu, w którym opisaliśmy wszystkie misje dostępne w grze.

Czy mogę ominąć zdobywanie nowej mocy?

Nie - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Nie. Twórcy zadbali o to, abyś nie ominął żadnej nowej mocy dostępnej w grze. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz wszystkie moce, które będą potrzebne Ci do dalszej rozgrywki oraz eksploracji świata.

Kiedy zdobędę moce?

Spowolnienie

1 - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Moc spowolnienia otrzymasz na samym początku rozgrywki - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Moc spowolnienia otrzymasz na samym początku rozgrywki.

Pchnięcie

2 - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Moc pchnięcia otrzymasz eksplorując Tomb of Eilram, na planecie Zeffo - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Moc pchnięcia otrzymasz eksplorując Tomb of Eilram, na planecie Zeffo. Trafisz do tej lokacji wykonując zadania z wątku fabularnego.

Przyciągnięcie

3 - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Po wizycie na planecie Kashyyk wrócisz na Zeffo i udasz się do Tomb of Miktrull - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po wizycie na planecie Kashyyk wrócisz na Zeffo i udasz się do Tomb of Miktrull. Tam Cal zsunie się ze zbocza i straci swój miecz świetlny. Przypomni mu to o tej umiejętości.

Podwójny skok

4 - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Moc tę otrzymasz w Kashyyyk - Jak odblokować nowe ataki Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Moc tę otrzymasz w Kashyyyk. Po ucieczce przed Ninth Sister trafisz do miejsca gdzie będziesz musiał odbijać się do Lung Plants. To wywoła wspomnienie u Cala, a to będzie równoznacznie z otrzymaniem nowej mocy.

Od tego czasu będziesz mógł dostawać się we wcześniej nieodkryte tereny, wchodzić na wyższe poziomy map oraz łatwiej poruszać się za pomocą lian.