Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 5 Dathomir - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon znajduje się opis przejścia wizyty na planecie Dathomir w piątym rozdziale kampanii. Głównego bohatera czekają w tej lokacji starcia z wieloma silniejszymi przeciwnikami, jak również duża porcja eksploracji. Cal nauczy się też nowych sztuczek, które będą pomocne w dalszym przechodzeniu gry.

Dotarcie do ruin

1 - Rozdział 5 Dathomir - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
Po powrocie na pokład Modliszki musisz ustawić planetę Dathomir jako cel podróży - Rozdział 5 Dathomir - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Po powrocie na pokład Modliszki musisz ustawić planetę Dathomir jako cel podróży. Jeżeli skupiałeś się wyłącznie na głównej fabule, to będzie to twoja pierwsza wizyta na tej planecie.

Po wyjściu ze statku kosmicznego wyrusz w stronę pierwszego obszaru na Dathomir. Musisz wykonać parę skoków oraz złapać się ściany wspinaczkowej. W trakcie eksploracji Dathomir będziesz napotykał nowe potwory zadające większe obrażenia od kreatur z poprzednich planet:

  1. Lesser Nydak (przykładowy na obrazku 1) - Szukaj okazji do zeskakiwania na te duże potwory. W bezpośrednich starciach możesz parować ich szybkie ataki lub wykonywać uniki i czekać na okazję do własnych ciosów. W zagwarantowaniu sobie dobrych okazji do udanych ataków może ci też pomóc używanie spowolnienia Mocy.
  2. Bane Back Spider (przykładowy na obrazku 2) - Unikaj wypluwanej przez te pająki trucizny, jak również bardzo szybkich ataków w walce wręcz. Ataki te możesz parować lub odskakiwać na bok i dopiero wtedy przechodzić do kontrataku. Koniecznie oddalaj się od pająków po śmierci, bo wokół ich zwłok pojawi się trująca chmura.
Zbadanie startowego obszaru w stu procentach jest oczywiście opcjonalne - Rozdział 5 Dathomir - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Zbadanie startowego obszaru w stu procentach jest oczywiście opcjonalne. Jeśli chcesz szybciej awansować w głównym wątku fabularnym, to skieruj się w stronę ścieżki prowadzącej do pokazanego na powyższym obrazku dużego przejścia między skałami.

W nowym pomieszczeniu załączy się cut-scenka - Rozdział 5 Dathomir - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W nowym pomieszczeniu załączy się cut-scenka. Cal po raz pierwszy spotka Nocną Siostrę (Nighsister), która naśle na głównego bohatera Nocnych Braci (Nightbrother). Najlepiej traktować ich jako silniejsze odmiany Szturmowców. Pojawiają się oni w dwóch głównych odmianach:

  1. Nocni Bracia z bronią białą - Możesz parować ich zwykłe ataki, przy czym w danym momencie staraj się skupiać na jednym z nich. Odskakuj w bok lub do tyłu gdy tylko wrogi wojownik odpali czerwony atak.
  2. Nocni Bracia z bronią dystansową - Standardowe ataki na odległość możesz odbijać (pojedyncze odbicie nie zabije niestety wroga). Uważaj na ładowane czerwone ataki i odskakuj w bok w momencie wystrzelenia pocisku przez przeciwnika.
Przejdź do kolejnej lokacji i użyj przyciągnięcia Mocy na wiszącej linie - Rozdział 5 Dathomir - solucja Jedi Upadły zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Przejdź do kolejnej lokacji i użyj przyciągnięcia Mocy na wiszącej linie. Rozbujaj się, wykonaj skok w stronę drugiej liny i ponownie skorzystaj (tym razem w locie) z przyciągnięcia. Po zaliczeniu drugiego skoku znajdziesz się obok punktu medytacji.

W oddali pojawią się Nocni Bracia używający łuków. Możesz wyruszyć w ich stronę lub grać zapobiegawczo i odbijać każdy (zwykły, nie czerwony!) pocisk. Brama jest zamknięta, tak więc musisz skręcić w prawo. Bądź gotowy do tego żeby reagować na ataki z zaskoczenia w wykonaniu Nocnych Braci używających broni białej. W razie potrzeby zawsze możesz wycofać się do poprzedniej lokacji.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie