Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

BlockStarPlanet - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
BlockStarPlanet - poradnik do gry

BlockStarPlanet - poradnik do gry

Zbuduj kwadratowy świat W poradniku do gry BlockStarPlanet znajdziesz nie tylko informacje o sterowaniu, mikropłatnościach, trybach rozgrywki oraz wymaganiach sprzętowych, ale również obszerną stronę poświęconą kodom oraz modom.

BlockStarPlanet to darmowa gra mobilna utworzoną przez MSP na przełomie 2015 i 2016 roku. Gra ta przypomina minecrafta oraz MovieStarPlanet. W poradniku do BlockStarPlanet znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zrozumienia tej produkcji. Stworzyliśmy wiele praktycznych porad dotyczących wszystkich mechanizmów występujących w BlockStarPlanet, np. sterowania, mikropłatności oraz trybów rozgrywki.

Mimo tego, że gra BlockStarPlanet ma już parę dobrych lat nie jest dostępna na wszystkich telefonach. Przygotowaliśmy, więc stronę, na której znajdziesz dwie listy – jedną z telefonami, które na pewno bez problemu poradzą sobie z grą i drugą z telefonami, na których na pewno nie zagrasz w tę produkcję. Dzięki tej stronie będziesz wiedział czy na twoim telefonie gra zadziała, a jeśli nie to jaki model kupić, aby pograć w BlockStarPlanet.

W naszym poradniku znajdziesz nie tylko wiadomości z poradami oraz wymaganiami sprzętowymi, ale również obszerną stronę poświęconą kodom oraz modom w BlockStarPlanet. Wiemy jak ważny jest dla niektórych ten aspekt rozgrywki dlatego postanowiliśmy dokładnie zgłębić temat oraz przestrzec was przez niebezpieczeństwami czyhającymi w Internecie.

W poradniku do BlockStarPlanet znajdziesz strony z poradami, misjami oraz z dokładnymi informacjami na temat tworzenia postaci. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się z podstawami gry i szybko rozwijać siebie, i swoją postać.

Na jakim urządzeniu mogę grać?

BlockStarPlanet została pierwotnie wydana na urządzenia z systemem Android jak i iOS. W tym momencie możesz jednak odpalić grę również na PC. Jedyne co musisz mieć to połączenie z Internetem. Dzięki temu będziesz mógł włączyć grę na stronie - https://www.blockstarplanet.com.

Dokładne wymagania sprzętowe oraz listę telefonów, na których na pewno działa BlockStarPlanet znajdziesz na naszej stronie poświęconej wymaganiom sprzętowym.

Czy potrzebuję stałego połączenia z siecią?

Tak, aby grać w BlockStarPlanet, musisz być stale połączony z siecią. Gra na bieżąco zmienia wyniki oraz wyświetla Ci innych graczy, przez co gra bez Internetu nie jest możliwa.

Czy gra jest płatna?

BlockStarPlanet jest bezpłatną grą, możesz pobrać ją i przetestować całkowicie za darmo. Jeśli jednak planujesz szybki rozwój swojego bohatera możesz skorzystać z opcji VIP dostępnej w grze.

Czy w grze występują mikropłatności?

W grze BlockStarPlanet istnieje opcja wykupienia członkowstwa VIP. Opcja ta umożliwia kupno ekskluzywnych rzeczy, które nie są dostępne dla zwykłych użytkowników. Dodatkowo przyśpiesza zdobywanie punktów doświadczenia, a co za tym idzie, rozwijanie bohatera.

Na chwilę obecną, istnieją trzy typy VIP - zwykły, elite oraz star.

Boty występujące w grze

W grze istnieje kilka botów, które informują nas o wydarzeniach, aktywnych trybach oraz innych ważnych rzeczach dostępnych w grze. Poniżej znajduje się lista wszystkich botów dostępnych w BlockStarPlanet:

  1. Blockbjorn;
  2. Ziggi StarBlock;
  3. Blix;
  4. Caesar Centauri;
  5. Blox;
  6. Penny Pandora;
  7. Rita Blasta;
  8. Dex McFly;
  9. Stella Guardia.

Tryby gry

Obecnie w BlockStarPlanet znajdują się cztery tryby gry: bitwa, parkur, chaty oraz kopanie. Wszystkie opisaliśmy na osobnej stronie poradnika.

Informacje o BlockStarPlanet - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 22 lipca 2019

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz