Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Naprawa ekwipunku w The Elder Scrolls Blades The Elder Scrolls Blades poradnik, wskazówki

W The Elder Scrolls: Blades każda część naszego ekwipunku z każdą walką traci swoją wytrzymałość. Jeśli ta spadnie do zera, dany przedmiot staje się niemal bezużyteczny, tracąc niemal w całości swoje wartości ataku i obrony. By taka sytuacja nigdy nie zaskoczyła nas w trakcie trwania misji lub w lochach Abyss, dobrze jest wyrobić sobie zwyczaj odwiedzania kowala (Smithy) w celu naprawienia sprzętu.

Naprawa ekwipunku potrafi być jednak droga i może się zdarzyć, że po niezbyt owocnej wizycie w losowych lochach Abyss więcej wydamy na przywrócenie naszego sprzętu do świetności niż przyniesiemy ze sobą złota - Naprawa ekwipunku w The Elder Scrolls Blades - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Naprawa ekwipunku potrafi być jednak droga i może się zdarzyć, że po niezbyt owocnej wizycie w losowych lochach Abyss więcej wydamy na przywrócenie naszego sprzętu do świetności niż przyniesiemy ze sobą złota. Co ciekawe, im bardziej zniszczony przedmiot, tym statystycznie tańsza jest jego naprawa, więc warto obliczyć sobie, jak dużo wytrzymałości traci nasz ekwipunek i odwiedzać kowala w ostatnim możliwym momencie.

Trzeba też uważać, by nie wydać całej gotówki na budowę nowego budynku w mieście, bo może nam wtedy zabraknąć na naprawy przed kolejnymi walkami. Dobrze jest znać średnią cenę, jaką regularnie płacimy za naprawę, i zawsze mieć tyle złota w rezerwie.

Co do cen przedmiotów - te się nie zmieniają wraz z utratą punktów wytrzymałości. Nie naprawiaj więc wszystkiego za każdym razem, a przed zmianą starej zbroi na nową, zużyj poprzednią do końca i dopiero wtedy sprzedaj ją u handlarza.