Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sezon 1 w Apex Legends: przepustka bojowa, nagrody, skórki Apex Legends poradnik, porady

Sezon 1 wystartował! Dowiedz się, jak zdobyć przepustkę bojową, jak odblokować nowe skórki dla postaci i co w ogóle będzie się działo wkrótce w Apex Legends. To wszystko w naszym poradniku.

Sezony w grze Apex Legends trwają przez około 3 miesiące i umożliwiają Graczom zdobycie ponad 100 specjalnie przygotowanych przedmiotów kosmetycznych - skórek, kwestii mówionych, pakietów, Apex Coins oraz wiele więcej. Aby wziąć udział w rozgrywkach sezonowych i mieć szansę na zdobycie wszystkich nagród, Gracze musza wykpić specjalną przepustkę bojową. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że dla Graczy, którzy nie posiadają przepustki bojowej również przewidziano nieco darmowych nagród. W niniejszym rozdziale znajdziesz wszelkie istotne informacje na temat sezonów w grze Apex Legends oraz garść porad, które pomogą Ci w zdobyciu upragnionych skinów.

Sezon 1 - Dzikie Kresy

Pierwszy sezon w grze Apex Legends o nazwie Dzikie Kresy wystartował 19 marca 2019 roku i potrwa przez około 3 miesiące - Sezon 1 w Apex Legends: przepustka bojowa, nagrody, skórki - Apex Legends - poradnik do gry

Pierwszy sezon w grze Apex Legends o nazwie Dzikie Kresy wystartował 19 marca 2019 roku i potrwa przez około 3 miesiące. W przeciągu trwania sezonu pierwszego w grze Apex Legends, Gracze mają możliwość zdobycia ponad 100 specjalnie przygotowanych przedmiotów kosmetycznych. Co więcej, Dzikie Kresy wprowadzają do rozgrywki nową postać ofensywną - Octane.

Przepustka bojowa do sezonu 1 w grze Apex Legends i jak ją zdobyć?

Do aktywacji przepustki bojowej w grze Apex Legends będziesz potrzebować odpowiednią ilość Apex Coins - Sezon 1 w Apex Legends: przepustka bojowa, nagrody, skórki - Apex Legends - poradnik do gry

Do aktywacji przepustki bojowej w grze Apex Legends będziesz potrzebować odpowiednią ilość Apex Coins. Monety Apex możesz zakupić wewnątrz gry, za prawdziwe pieniądze.

 1. Zwykła przepustka bojowa - kosztuje 950 Apex Coins i otwiera dostęp do wszystkich możliwych nagród sezonowych. Dodatkowo otrzymujesz 3 ekskluzywne skórki z Dzikich Kresów do postaci Wraith, Mirage oraz Lifeline.
 2. Pakiet przepustki bojowej - kosztuje 2.800 Apex Coins i zapewnia wszystkie powyższe bonusy. Poza tym, Gracze otrzymują od razu 25 poziom sezonowy i natychmiast zgarniają wszystkie nagrody przewidziane aż do tego poziomu.

Czy muszę od razu wykupić przepustkę bojową w grze Apex Legends?

Przepustkę bojową w grze Apex Legends możesz zakupić w dowolnym momencie i nie stracisz przez to żadnych nagród. Jeśli wykupisz przepustkę bojową np. po zdobyciu 20 poziomu sezonowego, od razu otrzymasz wszystkie nagrody, które zostały przewidziane aż do tego poziomu.

Co wchodzi w skład przepustki bojowej Apex Legends?

Poza specjalnie przygotowanymi skórkami z Dzikich Kresów dla postaci Mirage Bandzior, Wraith Wola Przetrwania oraz Lifeline Rewolucja, Gracze biorący udział w sezonie pierwszym Apex Legends, będą mieli możliwość zdobycia dodatkowych, ekskluzywnych nagród - Sezon 1 w Apex Legends: przepustka bojowa, nagrody, skórki - Apex Legends - poradnik do gry

Poza specjalnie przygotowanymi skórkami z Dzikich Kresów dla postaci Mirage "Bandzior", Wraith "Wola Przetrwania" oraz Lifeline "Rewolucja", Gracze biorący udział w sezonie pierwszym Apex Legends, będą mieli możliwość zdobycia dodatkowych, ekskluzywnych nagród.

Nagrody premium sezonu 1 w Apex Legends

Po wykupieniu przepustki bojowej w grze Apex Legends, otwierasz przed sobą możliwość zdobycia wszystkich fantastycznych nagród sezonowych - Sezon 1 w Apex Legends: przepustka bojowa, nagrody, skórki - Apex Legends - poradnik do gry

Po wykupieniu przepustki bojowej w grze Apex Legends, otwierasz przed sobą możliwość zdobycia wszystkich fantastycznych nagród sezonowych. Wszystkie przedmioty kosmetyczne, które uda Ci się zdobyć przed zakończeniem sezonu, zostaną w Twojej kolekcji na zawsze!

 1. 1.000 Apex Coins.
 2. Legendarną skórkę do broni Havoc.
 3. Ekskluzywną, Epicką skórkę do broni Prowler.
 4. 1 Pakiet Apex z gwarantowanym Legendarnym przedmiotem.
 5. 1 Pakiet Apex z gwarantowanym Epickim przedmiotem.
 6. 5 standardowych Pakietów Apex.
 7. 20 ekskluzywnych Rzadkich skinów do broni.
 8. 9 ekskluzywnych ramek portretowych.
 9. 9 ekskluzywnych wstawek intro.
 10. 9 ekskluzywnych statystyk do śledzenia.
 11. Ekskluzywne odznaki, wzmocnienia i wiele innych nagród.

Darmowe nagrody sezonu 1 w Apex Legends

Każdy Gracz, który bierze udział w sezonie 1 w grze Apex Legends może zdobyć nieco darmowych nagród:

 1. 1 Legendarną skórkę z Dzikich Kresów.
 2. 5 zwykłych Pakietów Apex.
 3. 18 statystyk do śledzenia z Dzikich Kresów.