Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Porady i opis przejścia. Poradnik do Hello Neighbor Hide and Seek pomoże odkryć wszystkie tajemnice i sekrety ukryte w domu wrednego sąsiada. Nasze porady pomogą Ci odnaleźć wszystkie zabawki i przedmioty, a solucja pomoże ukończyć grę.

Poradnik do gry Hello Neighbor: Hide and Seek zawiera praktyczne porady i informacje, które ułatwią ci rozgrywkę. W tym poradniku znajdziesz porady na start oraz dokładny opis solucji. Dzięki naszym informacją szybko uporasz się z szukaniem przedmiotów potrzebnych do skończenia zadań fabularnych.

W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje o grze, dowiesz się gdzie możesz ją kupić oraz na jakiej platformie występuje. Przygotowaliśmy też stronę o sterowaniu, aby ułatwić ci pierwsze chwile z grą oraz odpowiedzieliśmy na pytanie czy gra posiada wsparcie kontrolera.

W grze Hello Neighbor: Hide and Seek możesz natrafić na spadki fpsów. Na stronie poświęconej wymaganiom sprzętowym znajdziesz nie tylko rozpiskę wymagań, ale również liczne porady pozwalające na zwiększenie fps w grze. Jako, że gra czasami nie bywa zbyt przejrzysta opisaliśmy również ustawienia dostępne w grze - dzięki czemu dowiesz się jak zmienić język produkcji, włączyć podpowiedzi i przyjazny tryb.

W tym poradniku postaraliśmy się również zawrzeć odpowiedzi na nurtujące graczy pytania, np. jak uniknąć złapania przez brata oraz jak włączyć podpowiedzi. Odpowiedzi na wiele takich pytań znajdziesz w dziele FAQ.

Natalia Fras (www.gry-online.pl)

Czym jest Hello Neighbor: Hide and Seek?

Hello Neighbor: Hide and Seek to przygodówka, która jest prequelem wydanej w 2017 roku gry Hello Neighbor - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Hello Neighbor: Hide and Seek to przygodówka, która jest prequelem wydanej w 2017 roku gry Hello Neighbor. Bohaterami gry jest rodzeństwo obdarzone bardzo bogatą wyobraźnią. Są to dzieci antagonisty pierwszej odsłony serii. Zadaniem gracza jest wcielenie się w córkę antagonisty i wykonywanie ciekawych zadań w domu pełnym tajemnic.

Gdzie mogę kupić grę na PC?

Jeśli chcesz zagrać w Hello Neighbor: Hide and Seek na komputerze musisz zakupić ja w sklepie Epic Games. Gra ta zostanie automatycznie przypisana do twojego konta, wystarczy, więc, że uruchomić aplikację Epic Games i będziesz mógł cieszyć się grą.

Na jakie platformy została wydana gra?

Gra została wydana na PC, XONE, PS4 oraz konsolę Nintendo Switch.

Czy muszę znać historię z pierwszej części, aby zagrać w Hello Neighbor: Hide and Seek?

Bohaterami Hello Neighbor: Hide and Seek są dzieci antagonisty pierwszej części serii. Ich beztroskie, spokojne życie kończy się, gdy w niespodziewanie umiera ich matka. Historia ma wytłumaczyć niektóre wątki, które zostały przedstawione w poprzedniej grze, jednak nie nawiązuje bezpośrednio do zadań oraz poszczególnych elementów gry. Dzięki temu nowi gracze mogą się szybko odnaleźć w grze.

Czy grafika uległa zmianie?

Grafika w grze Hello Neighbor: Hide and Seek nie zmieniła się względem pierwszej części serii. Nie zmieniły się również wymagania sprzętowe. Jeśli pierwsza część serii działa ci bez problemu ta też zapewni ci płynną rozgrywkę.

Porady na start

Gra Hello Neighbor: Hide and Seek nie jest trudną gra, ale warto grając w nią pamiętać o kliku ważnych elementach. Jeśli nie będziesz stosować się do tych porad gra może być o wiele cięższa i bardziej monotonna, co przełoży się na mniejszą przyjemność z rozgrywki.

Włącz przyjazny tryb - w opcjach gry możesz włączyć przyjazny tryb - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Włącz przyjazny tryb - w opcjach gry możesz włączyć przyjazny tryb. Nie usunie to twojego brata z gry, jedynie sprawi, że będzie on mniej agresywny oraz znacznie wolniejszy. Dzięki temu jednak nie będziesz musiał ciągle przejmować się swoim biegającym i przeszkadzającym ci bratem.

Jeśli nie możesz znaleźć przedmiotu włącz podpowiedzi - pokażą ci one dokładne miejsce ukrycia potrzebnego przedmiotu - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Jeśli nie możesz znaleźć przedmiotu włącz podpowiedzi - pokażą ci one dokładne miejsce ukrycia potrzebnego przedmiotu.

Zawsze odkładaj przedmioty w widocznym miejscu - jeśli zbierasz wiele przedmiotów z jednego pomieszczenia ułóż je wszystkie w jednym, dobrze rzucającym się w oczy miejscu. W ten sposób zawsze będziesz mógł łatwo do nich wrócić.

Nie rzucaj rzeczami gdzie popadnie - jeśli w biegu rzucisz gdzieś potrzebną do ukończenia zadania rzecz będzie ciężko ci ją znaleźć. Najlepiej będzie jeśli zawsze po znalezieniu 4 ważnych przedmiotów odniesiesz je do kosza.

Sprawdzaj dokładnie duże pomieszczenia - w dużych pomieszczeniach łatwo przeoczyć ważne przedmioty. Najlepiej będzie jeśli dokładnie przejrzysz każdy zakamarek pomieszczenia, a wszystkie ważne przedmioty ułożysz w jednym miejscu.

Nie waż się zatrzymać - w tej grze nie ma czasu na rozmyślenia, w każdej chwili może złapać cię brat. Staraj się być, więc w ciągłym ruchu, aby uniknąć jego sprytnych sztuczek.

Sterowanie

Sterowanie w grze Hello Neighbor: Hide and Seek może wydawać się skomplikowane na początku przygody. Poniżej przygotowaliśmy sterowanie dostępne w grze, aby ułatwić ci pierwsze godziny z grą.

Do przodu - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Do przodu

Do tyłu - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Do tyłu

W lewo - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

W lewo

W prawo - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

W prawo

Skok - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Skok

Sprint - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Sprint

Interakcja - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Interakcja

Strzelanie - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Strzelanie

1 Przedmiot - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

1 Przedmiot

2 Przedmiot - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

2 Przedmiot

3 Przedmiot - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

3 Przedmiot

4 Przedmiot - Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

4 Przedmiot

Informacje o Hello Neighbor Hide and Seek - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 10 grudnia 2018

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Hello Neighbor: Hide and Seek - screen - 2018-12-03 - 387995Hello Neighbor: Hide and Seek - screen - 2018-12-03 - 387994Hello Neighbor: Hide and Seek - screen - 2018-12-03 - 387993Hello Neighbor: Hide and Seek - screen - 2018-12-03 - 387992Hello Neighbor: Hide and Seek - screen - 2018-12-03 - 387991

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz