Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Lust for Darkness - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Lust for Darkness - poradnik do gry

Lust for Darkness - poradnik do gry

Przerażające tajemnice, mroczne sekrety. Poradnik do Lust for Darkness to przede wszystkim rozbudowana solucja, która wskaże wszystkie sekrety i znajdźki, a także pozwoli rozwiązać wszelkie zagadki. Mnóstwo obrazków pomoże odnaleźć się w mrocznym świecie gry.

Niniejszy poradnik to kompletny opis przejścia gry Lust for Darkness - dowiesz się tu jak przejść produkcje oraz odkryjesz wszystkie sekrety i zagadki. Dzięki solucji przebrniesz przez najtrudniejsze etapy rozgrywki i poznasz tajemnice przygotowane przez twórców. Nasz poradnik zawiera szczegółowy opis przejścia całej gry i spis wszystkich zagadek, a także kilka porad na start oraz rozdział poświęcony sterowaniu i wymaganiom sprzętowym.

Porady na start

Kilka pożytecznych wskazówek pozwoli ci zrozumieć podstawowe mechaniki rozgrywki i zminimalizuje szansę na niepowodzenie. Nasze porady pozwalają na wstępne zapoznanie się z produkcją i łatwiejsze zrozumienie zasad świata gry - dzięki temu unikniesz częstych powrotów do punktów kontrolnych.

 1. Słyszysz niepokojący dźwięk i widzisz pulsujący ekran? Uciekaj! Zbliżający się przeciwnik jest poprzedzony dziwnym i gwałtownym dźwiękiem oraz pulsującym ekranem. Jeśli się to pojawi, lepiej uciekaj, bo trafienie przez wroga oznacza porażkę i powrót do ostatniego punktu kontrolnego.
 2. Pamiętaj o skradaniu. Ciche poruszanie się znacząco zmniejsza szansę na wykrycie przez przeciwnika. Skorzystaj też z obiektów otoczenia - jeśli wróg zbliża się niepokojąco blisko to schowaj się za filarem czy meblem.
 3. Długie korzystanie z maski doprowadza do porażki. W pewnym etapie rozgrywki (a dokładnie w części 4 naszej solucji) zdobędziesz maskę, która ułatwia poruszanie po innym wymiarze. Dzięki niej ujrzysz mosty czy przejścia, ale musisz pamiętać, że maska może doprowadzić Jonathana do szaleństwa - wtedy zostaniesz cofnięty do ostatniego punktu kontrolnego. Załóż maskę, skorzystaj z przejścia lub mostu, a następnie od razu ją ściągnij.
 4. Nie oglądaj przedmiotów przy okultystach. Mając przebranie (które zdobędziesz w części 2 naszej solucji) możesz swobodnie poruszać się po posiadłości Yelvertonów, ale oglądanie przedmiotów przy okultystach prowadzi do wykrycia, co wiąże się z przegraną i powrotem do ostatniego punktu kontrolnego.

Solucja

Nasz szczegółowy opis przejścia pomoże ci ukończyć mroczną historię Jonathana i Amandy. Dowiesz się jak rozwiązać zagadki czy jak omijać przeciwników. Razem z poradnikiem bezproblemowo odnajdziesz się w tajemniczym świecie gry. Dowiesz się jak poradzić sobie w posiadłości Yelvertonów oraz w innym wymiarze zamieszkanym przez zmutowane istoty.

 1. Prolog - jak wydostać się z więzienia?
 2. Część 1 - co stało się z Amandą? Dom Jonathana i Amandy.
 3. Część 2 - jak dostać się do posiadłości Yelvertonów? Ogród posiadłości Yelvertonów.
 4. Część 3 - rozkoszna ceremonia. Posiadłość Yelvertonów.
 5. Część 4 - podróż do innego wymiaru.
 6. Część 5 - pokój z symbolem korony
 7. Część 6 - wymiar Lusst'ghaa
 8. Część 7 - finał
 9. Zagadki - zestawienie wszystkich zagadek występujących w grze

Aneks

Dział Aneks jest poświęcony technicznej stronie rozgrywki - znajdziecie tu istotne informacje o tytule. Wymagania sprzętowe pozwolą upewnić się, że gra będzie działać na waszym sprzęcie, a opis sterowania pozwala szybko odnaleźć się w produkcji.

 1. Sterowanie - jak poruszać się postacią?
 2. Wymagania sprzętowe - czy Lust for Darkness mi pójdzie?

O grze Lust for Darkness

Lust for Darkness to horror psychologiczny stworzony przez niezależne studio Movie Games. Głównym bohaterem rozgrywki jest Jonathan Moon, który otrzymuje tajemniczy list od swojej żony i wyrusza na jej poszukiwania. Zgodnie ze wskazówkami, trafia do ponurej posiadłości Yelvertonów, gdzie odkrywa okultystyczną organizację nastawioną na cielesne rozkosze. Rozgrywka opiera się na przemierzeniu mrocznej siedziby kultu oraz wymiaru zamieszkanego przez zmutowane istoty.

Informacje o Lust for Darkness - poradnik do gry

Autor : Radosław Wasik

Ostatnia aktualizacja : 13 czerwca 2018

Poradnik zawiera : strony: 15, ilustracje: 96 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Lust for Darkness - poradnik do gry