Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

MudRunner - poradnik do gry

MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

MudRunner: Specjalne (klasa D,E,K) MudRunner poradnik, porady

Specjalne pojazdy - koparki i potężne, ciężkie pojazdy: K-700, D-535 i D-537 oraz ogromny E-7310.

Pojazdy przeznaczone do wyjątkowych zadań, posiadające przewagę nad resztą pojazdów, która polega głównie na potężnych silnikach. Zazwyczaj będą służyć do zadań specjalnych jak: poruszanie się w trudnym terenie, transport w niegościnne okolice, załadunek drewna, ratowanie innych pojazdów z np. rzeki lub zakopania.

K-700

Specjalny pojazd do załadunku drewna - MudRunner: Specjalne (klasa D,E,K) - MudRunner - poradnik do gry

Specjalny pojazd do załadunku drewna. Posiada potężny silnik oraz duże, szerokie koła. Nie ma problemu z największym błotem. Idealnie nadaje się na pojazd ratunkowy, do wyciągania twoich ciężarówek z opresji. Jego głównym zadaniem jest manualne ładowanie drewna na twoje pojazdy. W Warsztacie, możesz wymienić jego ładowarkę na hak i podczepić jedną z trzech małych naczep (na drewno, punkty warsztatu lub paliwo i punkty naprawcze).

Największa wadą tej maszyny jest duże spalanie i bardzo duży promień skrętu. Choć jego konstrukcja jest nietypowa, to na trasie do wykonania proste łuku, potrzebuje więcej miejsce niż większość pojazdów. Zamiast tego lepiej jest najpierw obrócić koła, przed wykonaniem zakrętu. Potrzebujesz aż 5 punktów postępu, aby zabrać go ze sobą na misję. Jednak w praktycznie każdym scenariuszu, znajdziesz go gdzieś na mapie.

D-535 i D-537

Ciężkie pojazdy transportowe, zdolne pokonywać wszystkie przeszkody - MudRunner: Specjalne (klasa D,E,K) - MudRunner - poradnik do gry

Ciężkie pojazdy transportowe, zdolne pokonywać wszystkie przeszkody. Oba pojazdy Posiadają potężny silnik, który może wyrwać go z każdego błota, przejechać przez rzeki i pokonać skaliste zbocza. Oba pojazdy posiadają 8 potężnych kół, które z łatwością radzą sobie z każdym terenem. Kolejna zaletą pojazdów klasy D to ciągle załączony blok dyferencjału, który umożliwia lepszą sterowność w głębokim błocie. Są to ciężarówki do transportu drewna w trudne miejsca i idealnie sprawdzają się, jako pojazdy ratownicze.

Ich największym minusem jest dostępność. D-535 można czasem znaleźć tylko na mapie, a do odblokowania D-537 potrzebujesz aż 5 punktów postępu. Poza tym, są to długie pojazdy, które mają większy promień skrętu niż klasyczne ciężarówki. Ze względu na swój potężny silnik, spalają bardzo dużo paliwa. Nie mogą też zamontować zbyt wielu dodatków i transportują maksymalnie 3 + 3 (przyczepa) ładunki drewna.

E-7310

Największy i najmocniejszy pojazd dostępny w grze - MudRunner: Specjalne (klasa D,E,K) - MudRunner - poradnik do gry

Największy i najmocniejszy pojazd dostępny w grze. Jest to prawdzie kolos; król bagien. Kiedy już go odblokujesz po zdobyciu 6 punktów dostępu, żadne błoto ci nie straszne. Posiada potężny silnik, 8 dużych i szerokich kół i aż 1000 punktów wytrzymałości. Może transportować ładunek 4 punktów drewna lub można zamontować cysterną albo przewieźć 2 punkty warsztatu. Ze względu na jego umiejętności, świetnie sobie radzi jako pojazd ratunkowy, który wyciągnie każdy pojazd.

Choć posiada bak na 800 litrów, szybko może się okazać, że to dość mało ze względu na dużą szybkość spalania. Słabo radzi sobie na asfalcie, ze względu na ciągle włączoną blokadę dyferencjału. Jest możliwy do odblokowania na sam koniec gry, więc czyni go bardziej ciekawostką niż praktyczną pomocą. Z tego względu raczej nie będziesz go wykorzystywać jak swoje główne narzędzie do transportu drewna.