Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szybkie zlecenie w American Truck Simulator | Rynek pracy poradnik American Truck Simulator

Szybkie zlecenie

Szybkie zlecenia są dostępne od początku gry - Szybkie zlecenie w American Truck Simulator | Rynek pracy - American Truck Simulator - poradnik do gry

Szybkie zlecenia są dostępne od początku gry. Nie wymagają one od ciebie jakiegokolwiek wkładu własnego (własnego samochodu, kupna paliwa etc.) nie licząc umiejętności. Jesteś tu po prostu kierowcą-najemnikiem. Po prawej stronie widzisz dostępne dla ciebie zlecenia ze wszystkich miast jakie udało ci się odkryć (wykonując wcześniej inne zlecenia). Warto je posortować. Jednym z najlepszych wskaźników jest cena według dystansu (ze strzałką do dołu). Na samej górze widzisz wtedy zlecenia najbardziej opłacalne tzn. takie przy których najwięcej otrzymasz za każdy przejechany kilometr. Warto jest być pragmatykiem i wybierać najbardziej opłacalne transporty. Możesz także zdecydować się wybrać troszkę mniej płatne zlecenie w celu np. poznania nowej trasy i odkrycia nowego miasta, które jest celem danego zlecenia (albo trasa przebiega przez owe miasto, które możesz odkryć)..

Po kliknięciu przyjmij zlecenie bez względu na to gdzie zlecenie się rozpoczyna automatycznie znajdujesz się w miejscu startu, w ciężarówce twojego tymczasowego pracodawcy, a do ciągnika siodłowego podłączona jest już naczepa - Szybkie zlecenie w American Truck Simulator | Rynek pracy - American Truck Simulator - poradnik do gry

Po kliknięciu "przyjmij zlecenie" bez względu na to gdzie zlecenie się rozpoczyna automatycznie znajdujesz się w miejscu startu, w ciężarówce twojego tymczasowego pracodawcy, a do ciągnika siodłowego podłączona jest już naczepa.

Celem jest dotarcie do miasta przeznaczenia. Uważaj na ładunek by go nie uszkodzić - wtedy z twojego wynagrodzenia co nieco zostanie potrącone. W większości przypadków nie musisz się przejmować czasem pracy i zmęczeniem, a także zawartością baku. Nawet jeśli musiałbyś zatankować nie ma obaw - za wszystko płaci tymczasowy pracodawca.

Kierując się mapą i GPSem podążaj do miasta docelowego, do firmy gdzie masz dostarczyć ładunek. Warto tutaj wymanewrować zestawem tak by postawić naczepę na miejscu - dzięki temu zdobędziesz dodatkowe doświadczenie. Po prawidłowym zaparkowaniu odłącz naczepę (domyślnie [T]) by zakończyć zlecenie.

Po wykonaniu pracy zawsze widzisz podsumowanie - Szybkie zlecenie w American Truck Simulator | Rynek pracy - American Truck Simulator - poradnik do gry

Po wykonaniu pracy zawsze widzisz podsumowanie. Otrzymane pieniądze i doświadczenie zależą od posiadanego poziomu oraz umiejętności. Szybkie zlecenia to początkowo jedyny sposób na zarabianie pieniędzy przynajmniej, dopóki nie zasiądziesz za kierownicą własnego ciągnika siodłowego.