Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Rise of the Tomb Raider Więzy krwii Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Wprowadzenie

Poradnik do Więzów krwi, dodatku do Rise of Tomb Raider, stanowi rzetelne i możliwie kompletnie źródło wiedzy na temat tego tytułu. Oprócz podstawowych informacji o osiągnięciach oraz porad ułatwiających rozgrywkę, opis informuje o położeniu wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich. Dzięki temu po ukończeniu rozgrywki powinieneś ukończyć produkcję na 100% oraz odblokować wszystkie osiągnięcia.

Dodatek Więzy krwi jest częścią edycji gry Rise of Tomb Raider 20 Year Anniversary. W przeciwieństwie do podstawki, produkt ten stawia na opowiedzenie klimatycznej historii, a nie dużą ilość akcji. Przez całą zabawę będziesz wraz z protagonistką gry zwiedzać jej włości, odkrywać tajemnice ogromnego domostwa i pogłębiać wiedzę na temat Lary oraz rodziny Croftów. W czasie gry nie spotkasz żadnych wrogów, jednakże zamiast tego znajdziesz aż 54 relikty, 40 dokumentów oraz 2 murale, które znacznie pogłębią Twoją znajomość świata przedstawionego w grze, a Twoje zdolności dedukcji i spostrzegawczość wielokrotnie zostaną wystawione na próbę.

Dodatek nie należy do długich, twórcy twierdzą, że wystarczy na godzinę gry, jednakże lokacja, którą zwiedzisz jest wręcz przeładowana wieloma detalami, a opowieść i klimat niezwykle wciągają.

Zawartość poradnika do dodatku Więzy Krwi:

  • dokładny opis przejścia głównego wątku fabularnego,
  • porady ułatwiające rozgrywkę,
  • opis zdobycia wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich,
  • listę osiągnięć i sposób ich zdobycia.