Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Tomb Rider: Ile czasu zajmuje przejście gry? Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz odpowiedź na pytanie ile czasu zajmuje ukończenie gry Rise of the Tomb Raider. Wyjaśniamy jak długa jest sama główna fabuła oraz ile dodatkowego czasu należy wygospodarować z myślą o ukończeniu gry w 100%.

1 - Rise of the Tomb Rider: Ile czasu zajmuje przejście gry? - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry
  1. Rise of the Tomb Raider to gra przeznaczona głównie do zabawy samotności w trybie dla jednego gracza. Jeśli chodzi o zaliczenie kampanii i samego wątku fabularnego, to trzeba poświęcić na to około 15 godzin. Jest to wartość przy założeniu, że wybrano normalny poziom trudności i nie poświęcano zbyt dużo czasu na opcjonalną eksplorację.
  2. Zbadanie wszystkich lokacji w grze w 100% może wydłużyć czas gry o co najmniej kilka godzin. Rise of the Tomb Raider posiada mnóstwo znajdziek i nie brakuje też większych opcjonalnych lokacji, jak chociażby grobowców, które nie są powiązane z główną fabułą.
  3. Rise of the Tomb Raider ma także inne tryby oprócz trybu fabularnego. Są to między innymi tryb wytrzymałości (Endurance) czy tryb Atak na wynik (Score Atack). Mogą one zapewnić kolejnych kilka godzin rozgrywki.
  4. Zdobycie platynowego trofeum w Rise of the Tomb Raider powinno łącznie zająć około 35-40 godzin. Możesz skrócić znacząco czas rozgrywki jeśli będziesz od razu przechodził grę na wysokim poziomem trudności, z którym powiązane jest jedno z trofeów. Najbardziej czasochłonne będą trofea znalezienia 100% sekretów i zaliczenia wyzwań w trybie Ataku na wynik.
  5. Rise of the Tomb Raider posiada też oddzielne trofea dla opcjonalnej zawartości, m.in. dla trybu wytrzymałości i fabularnych dodatków Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy i Przebudzenie zimnej ciemności. Każdy większy dodatek może wydłużyć czas gry średnio o kilka godzin, przy czym zajmowanie się DLC nie jest wymagane do odblokowania platynowego trofeum.