Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ścieżka diagnostyczna | Badanie stanu technicznego w Car Mechanic Simulator 2015 poradnik Car Mechanic Simulator 2015

Ścieżka diagnostyczna

Ścieżka diagnostyczna to bardzo szybki i dobry sposób na sprawdzenie stanu hamulców i zawieszenia. - Ścieżka diagnostyczna | Badanie stanu technicznego w Car Mechanic Simulator 2015 - Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry
Ścieżka diagnostyczna to bardzo szybki i dobry sposób na sprawdzenie stanu hamulców i zawieszenia.

Ścieżka diagnostyczna to drugi ze sposobów na przetestowanie stanu technicznego pojazdu. By jednak uzyskać do niej dostęp, na swoim koncie musimy posiadać 5000 punktów doświadczenia i zapłacić 15000 dolarów.

Pierwszym etapem testu diagnostycznego jest zbadanie sprawności przednich hamulców, w tym celu podjedź przednimi kołami na wyznaczone stanowisko i wciskaj, a następnie przytrzymuj klawisz hamulca aż do osiągnięcia wyniku pomiaru. Po chwili powtórz tę operację na tylnych hamulcach.

Trzeci odcinek to test przedniego zawieszenia - w tym celu podjeżdżamy na stanowisko i obserwujemy, jak samochód przechodzi testy wytrzymałościowe. Po chwili analogicznie wykonujemy test tylnego zawieszenia i uzyskujemy pogląd na tabelkę z procentowym stanem utrzymania poszczególnych komponentów.