Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Naprawa zużytych części | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2015 poradnik Car Mechanic Simulator 2015

Napraw dokonujemy w tym miejscu. - Naprawa zużytych części | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2015 - Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry
Napraw dokonujemy w tym miejscu.

Naprawa zużytych części może dać nam szansę na solidne ograniczenie wydatków związanych z kupnem nowych komponentów wymaganych przy kolejnych, wykonywanych przez nas remontach. Jako że popsutych części po kolejnych zleceniach pozostaje coraz więcej, warto spróbować poprawić ich stan techniczny dzięki możliwości naprawy. Dokonujemy ich przy stole naprawy znajdującym się w garażu.

Powodzenie tego działania zależy w głównej mierze od tego, jak zaawansowane ulepszenie wykupiliśmy. Zakupując poprzez skrzynkę z narzędziami coraz to nowe Poziomy Narzędzi Naprawczych stale zwiększamy szansę na to, iż reparacja zakończy się sukcesem. Z pomocą dostępnych dodatków możemy osiągnąć współczynnik udanej naprawy na poziomi od 50 do 90%.

Im bardziej zniszczona część, tym większa szansa na dobry zarobek. - Naprawa zużytych części | Podstawy rozgrywki Car Mechanic Simulator 2015 - Car Mechanic Simulator 2015 - poradnik do gry
Im bardziej zniszczona część, tym większa szansa na dobry zarobek.

Udana naprawa to jednak połowa sukcesu - druga to stan techniczny komponentu po naprawie mierzony w procentach. W tym wypadku mamy już niewielki wpływ na to, jak bardzo zniszczoną część odbierzemy - czasami jest to 10% poprawy, a czasami nawet 90%. Tak czy siak - warto próbować, oszczędności zawsze są mile widziane. Pamiętajmy jednak, iż nie naprawimy części, których stan techniczny jest poniżej 10%!