Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 15 - poradnik do gry

Farming Simulator 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kolejne kroki w Farming Simulator 15 | Szybki start Farming Simulator 15 poradnik

Ostatnia aktualizacja: 23 lipca 2019

Powoli, ale do przodu. - Kolejne kroki w Farming Simulator 15 | Szybki start - Farming Simulator 15 - poradnik do gry
Powoli, ale do przodu.

1. Rozpocznij pracę na posiadanych polach. Na jednym zastaniesz gotowy plon, kolejne będzie wymagało zasiewu, a ostatnie kultywacji. Potrzebny sprzęt jest pozostawiony w pobliżu pól, dlatego też nie będziesz mieć problemu z odgadnięciem, co gdzie należy zrobić.

2. Sprzedaj zebrany plon. W dogodnym momencie (wzmożone zapotrzebowanie) warto pozbyć się również niektórych zapasów z magazynu, co zwiększy posiadany zasób gotówki, a tym samym przyśpieszy rozwój gospodarstwa.

3. Po zebraniu odpowiedniej ilości pieniędzy zakup opryskiwacz (29 000$). Dzięki temu każde opryskane pole wyda dwukrotnie większy plon, co zwiększy zyski.

4. Rozpocznij wymianę posiadanych maszyn. Przyda się nowa przyczepka, aby co chwilę nie jeździć do skupu (24 000$), dużo lepszy siewnik, niewymagający wcześniejszej kultywacji (52 000$), a w dalszej kolejności nowy kombajn, posiadający pojemniejszy zbiornik oraz większą szerokość roboczą (182 000$). W międzyczasie możesz także zakupić kosiarkę lub ciągnik z ładowaczem czołowym (znacznie większy wydatek), aby zarobić nieco na wykonywaniu misji.

5. Po zmodernizowaniu posiadanego sprzętu przyjdzie pora na zakup kolejnych pól. Najlepszym rozwiązaniem będą te znajdujące się najbliżej Twojej farmy, tj. nr 25 i 30.

6. Stopniowo wymieniaj kolejne maszyny, głównie zaniedbane do tej pory ciągniki.

7. W dalszej kolejności pomyśl o zakupie kolejnego siewnika, nowego pola oraz kombajnu i przyczepy. Gdy doprowadzisz do takiego stanu rzeczy, będziesz posiadać dobrze prosperujące gospodarstwo, maszyny pozwalające na wydajną pracę na sześciu polach oraz odpowiednie podłoże do nowej działalności - uprawy roślin bulwiastych, wycinki drzew czy hodowli zwierząt.