Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Heroes of the Storm - poradnik do gry

Heroes of the Storm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Bohaterowie - darmowa rotacje, umiejętności, rozwój | Rodzaje bohaterów poradnik Heroes of the Storm

Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2016

W Heroes of the Storm występuje sporo bohaterów znanych z gier Blizzarda, a każdy z nich pełni określoną role w drużynie i wyposażony jest w unikalne zdolności. Każdy z graczy może wybrać odpowiadającego mu championa, którego wykupił lub który dostępny jest w cotygodniowej darmowej rotacji, kierując się własnymi upodobaniami lub sugestią ze strony drużyny.

Darmowa rotacja bohaterów

W Heroes of the Storm co tydzień zmienia się pula bohaterów, którymi można grać za darmo bez konieczności wykupowania ich - Bohaterowie - darmowa rotacje, umiejętności, rozwój | Rodzaje bohaterów - Heroes of the Storm - poradnik do gry

W Heroes of the Storm co tydzień zmienia się pula bohaterów, którymi można grać za darmo bez konieczności wykupowania ich. W rotacji tej zawsze jest 7 bohaterów z czego 5 dostępnych jest od razu, a na kolejnych 2 trzeba sobie trochę zapracować i zdobyć 8 i 10 poziom konta, aby odblokować dodatkowe dwa sloty. Darmowi bohaterowie z danego tygodnia oznaczeni są specjalnym znaczkiem, który widoczny jest poniżej każdej z ikon.

System rozwoju postaci na koncie

Grając danym bohaterem wbijasz jego poziom zaawansowania. Poziomów jest 10 i na każdym z nich otrzymasz jakąś nagrodę: zdolność bohaterską, zaawansowane talenty, wariant wierzchowca, wariant skórki bohatera, portret mistrzowski i wariant wierzchowca lub skórkę mistrzowską. Ważne jest, aby każdą interesującą nas postać rozwinąć do co najmniej 4 poziomu, aby zyskać dostęp do znacznie potężniejszych umiejętności. W ten sposób będzie można w lepszy sposób rozwijać zdolności postaci w trakcie rozgrywki.

Po rozegraniu meczu danym bohaterem otrzymujesz punkty rozwoju, które oznaczone są zapełniającym się na niebiesko paskiem - Bohaterowie - darmowa rotacje, umiejętności, rozwój | Rodzaje bohaterów - Heroes of the Storm - poradnik do gry

Po rozegraniu meczu danym bohaterem otrzymujesz punkty rozwoju, które oznaczone są zapełniającym się na niebiesko paskiem. Poniżej paska widoczna jest następna nagroda.

Umiejętności bohatera

Każdy z bohaterów dysponuje unikalnymi zdolnościami, które można dowolnie rozwijać poprzez odpowiedni dobór talentów.

Pierwszy talent można wybrać na poziomie 1, a następne na 4, 7, 10, 13, 16 i 20 - Bohaterowie - darmowa rotacje, umiejętności, rozwój | Rodzaje bohaterów - Heroes of the Storm - poradnik do gry

Pierwszy talent można wybrać na poziomie 1, a następne na 4, 7, 10, 13, 16 i 20. Po zdobyciu odpowiedniego poziomu otrzymujesz prawo wyboru jednego talentu z 4 dostępnych. Wyjątkiem jest poziom 10 na którym otrzymujesz dostęp do nadzwyczajnej umiejętności bohatera.

W takim wypadku będziesz musiał/a wybrać jedną z 2 dostępnych opcji - Bohaterowie - darmowa rotacje, umiejętności, rozwój | Rodzaje bohaterów - Heroes of the Storm - poradnik do gry

W takim wypadku będziesz musiał/a wybrać jedną z 2 dostępnych opcji. Wybierz mądrze ponieważ od tego może zależeć Twój sukces lub porażka.