Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 3 - Impreza koktajlowa | Mafia The City of Lost Heaven poradnik Mafia: The City of Lost Heaven

3. Impreza koktajlowa

Czas na zemstę na gorylach Morelli. Jedziemy skasować ich wózki stojące na parkingu koło knajpy. Przed wyjazdem - wizyta u Vincenzo, mafijnego eksperta od strzelających gadżetów oraz u Ralpha - mechanika-jąkały, który od tej pory będzie nas szkolił w otwieraniu i uruchamianiu coraz to fajniejszych bryczek. Zabieramy Pauliego i ruszamy na Central Island, przejeżdżając przez tunel i most. Na miejscu stajemy na podwórku obok parkingu.

Na wszelki wypadek ustawiamy auto przodem do ulicy, żeby nie tracić czasu przy ucieczce na wykręcanie - Misja 3 - Impreza koktajlowa | Mafia The City of Lost Heaven - Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

Na wszelki wypadek ustawiamy auto przodem do ulicy, żeby nie tracić czasu przy ucieczce na wykręcanie. Pauli zostaje w samochodzie a idziemy na koniec podwórka, gdzie z prawej strony mamy przejście między budynkami. Tylnią furtką wchodzimy na parking. Na początek powalamy jednym celnym uderzeniem ciecia, który pilnuje wyjazdu z parkingu - w przeciwnym razie podniesie szybko alarm. Używamy kija bejsbolowego, "naciągając" klawiszem myszy maksymalną siłę uderzenia.

1 - Misja 3 - Impreza koktajlowa | Mafia The City of Lost Heaven - Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry
Pozbawiamy go spluwy i bierzemy się za auta - Misja 3 - Impreza koktajlowa | Mafia The City of Lost Heaven - Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

Pozbawiamy go spluwy i bierzemy się za auta. Na początek dwa bliżej płotu, walimy kijem tak długo, aż czerwony pasek zniszczenia dojdzie do końca a my zobaczymy komunikat, że auto ma dosyć. Trzecie auto możemy załatwić kijem lub koktajlem Mołotova. Istnieje ryzyko, że odgłosy demolki zaalarmują gangsterów - najlepiej wówczas szybko skończyć auto i zbierać manatki. W szopie na parkingu czeka na nas niebieski Falconer. Wskakujemy w auto i opuszczamy miejsce rozróby. Pauli poprowadzi samochód, którym przyjechaliśmy. Obaj wracamy do baru, gdzie przerywnik filmowy ostatecznie potwierdza naszą przynależność do Rodziny.

2 - Misja 3 - Impreza koktajlowa | Mafia The City of Lost Heaven - Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry